Austria Wiedeń – Lech Poznań (27.10): Gdzie oglądać? Transmisja Ligi Konferencji

27 paź 2022, 09:45

Kolejorz w czwartek może zrobić znaczny krok w kierunku fazy pucharowej Ligi Konferencji. Pokonanie wiedeńczyków praktycznie zapewni im awans, lecz starcie w stolicy Austrii nie będzie łatwym zadaniem. Przeciwnicy Lecha nie radzą sobie w europejskich pucharach, jednak potrafią postawić trudne warunki. Przed własną publicznością stracili zaledwie jedną bramkę w starciu z Villarrealem. Sprawdź gdzie oglądać transmisję z pojedynku Austria Wiedeń – Lech Poznań.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Austria Wiedeń – Lech Poznań: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja

Pierwszy mecz między tymi drużynami lepiej ułożył się dla podopiecznych Johna van den Broma. Lech przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę w drugiej połowie i pewnie triumfował 4:1. Pierwsza połowa jednak nie wskazywała, że spotkanie zakończy się jednostronnym rezultatem. Niewykorzystany rzut karny piłkarzy z Wiednia zdecydowanie podciął im skrzydła.

Austria Wiedeń z pewnością ma ochotę na rewanż, gdyż obecnie ma na swoim koncie zaledwie punkt. Mimo to wciąż mają szansę na awans do dalszej fazy, gdyż tylko Villarreal może być pewny gry dalej. W przypadku remisu Kolejorz dalej będzie w komfortowej sytuacji, ale ewentualne zwycięstwo praktycznie rozstrzygnie wszelkie spory.

Wszyscy liczymy, że poznaniacy szykują formę na wyjazd do Austrii. W dwóch poprzednich pojedynkach nie pokazali się z dobrej strony, przegrywając w pucharze oraz remisując z Cracovią. Mistrzowie Polski mają wszystko w swoich rękach, a planem minimum powinno być zdobycie choćby punktu. W ostatniej kolejce Ligi Konferencji będzie niezwykle ciężko o punkty, gdyż do Poznania przyjedzie Villarreal.

Transmisje z pojedynku Austria Wiedeń – Lech Poznań będzie można obejrzeć w czwartek o godzinie 18:45 na platformie Viaplay.