Transmisja NUC Volleyball – Budowlani Łódź (27.02): Gdzie oglądać półfinał Pucharu CEV?

Aktualizacja: 27 lut 2024, 23:23
27 lut 2024, 14:00

Ekipa Grot Budowlanych Łódź niespodziewanie przegrała pierwszy mecz półfinałowy Pucharu CEV z Viteos Neuchatel UC 1:3. We wtorek okazja na rewanż dla podopiecznych Macieja Biernata. Polski zespół musi wygrać za trzy punkty, aby zachować szansę na awans i doprowadzić do złotego seta.

Viteos Neuchatel UC – Grot Budowlani Łódź
27.02.2024, godz. 19:00
Półfinał Pucharu CEV

Łodzianki muszą zagrać w meczu rewanżowym bezbłędnie

Łodzianki występując przed własną publicznością przegrały ze szwajcarskim Viteos Neuchatel UC 1:3 (25:17, 21:25, 26:28, 22:25). Początek pierwszego półfinału Pucharu CEV nie zapowiadał jednak porażki Grot Budowlanych. Siatkarki trenera Macieja Biernata dobrze zaczęły mecz i w otwierającym secie całkowicie stłamsiły przyjezdne.

Trzy kolejne partie to jednak znakomita gra zawodniczek ze Szwajcarii. Wśród gości najlepiej radziły sobie Amerykanki Madeline Haynes i Tia Scambray, które zdobyły po 23 punkty. Jeśli chodzi o zespół z Turon Ligi to tu najlepiej punktowały Jelena Blagojevic (18 oczek) oraz reprezentantka Stanów Zjednoczonych MacKenzie May (12 punktów).

Teraz czas na rewanż. Sytuacja Grot Budowlanych Łódź jest nie do pozazdroszczenia. Polki muszą w Szwajcarii wygrać za trzy punkty i liczyć na szczęście w tzw. złotym secie.

Gdzie oglądać Viteos Neuchatel UC – Grot Budowlani Łódź?

• Transmisja w TV: Polsat Sport News
  • Transmisja w streamingu: Polsat Box Go

Drugi półfinał Pucharu CEV, w którym zmierzą się Viteos Neuchatel UC i Grot Budowlani Łódź, rozpocznie się o godzinie 19:00.

Puchar CEV siatkarek: Finał oddala się od zawodniczek Grot Budowlanych Łódź