Bartosz Bednorz opuści ligę rosyjską. Reprezentant Polski zagra w Chinach

Już od wielu tygodni media donosiły, że Bartosz Bednorz opuści ligę rosyjską. Polak najmocniej łączony był z włoską Piacenzą, ale wygląda na to, iż polski siatkarz zagra w Chinach.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Od dłuższego czasu sporo mówiło się w sportowych mediach o powrocie Bartosza Bednorza do Włoch. 27-latek miał zostać nowym siatkarzem włoskiej Piacenzy. Gazety informowały nawet o podpisaniu kontraktu przedwstępnego. Teraz okazuje się, że reprezentant Polski nie trafi do Serie A, a przeniesie się do Chin.

Bartosz Bednorz zagra w Szanghaju

Dotychczas siatkarz grał w Rosji. Bednorz od 2020 roku jest zawodnikiem Zenitu Kazań. Wszystko wskazuje jednak na to, że od teraz Polaka będziemy mogli oglądać w Szanghaju. Według mediów przyjmujący miał już podpisać nowy kontrakt i to właśnie w Państwie Środka będzie kontynuował swoją karierę.

Jeśli chodzi o innych Polaków, to przeszłości w Chinach występowali m.in. Michał Kubiak oraz Katarzyna Skowrońska. W zespole Fudan University Shanghai grało natomiast wielu siatkarzy światowego formatu jak np. Facundo Conte, Klemen Cebulj, Tine Urnaut, Gyorgy Grozer i Cristian Savani.

Znamy kadrę Polski na Siatkarską Ligę Narodów. Grbić wybrał 25 zawodników

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze