Strona główna Siatkówka Pozostałe Bednaruk nominowany w prestiżowym plebiscycie!

Bednaruk nominowany w prestiżowym plebiscycie!

0
volleyespadon.pl

Trener Jakub Bednaruk został nominowany w plebiscycie GWIAZDY DOBROCZYNNOŚCI m.in. za pomoc na rzecz Fundacji Herosi.

Rok temu prestiżowy tytuł GWIAZDY DOBROCZYNNOŚCI otrzymał doskonale znany bydgoski kibicom Andrzej Wrona. W kolejnej IX edycji Plebiscytu nominacja trafiła do trenera Jakuba Bednaruka, który od wielu lat wspiera Fundację Herosi m.in. w ramach pamiętnej akcji #ZetnijWłosyBednarukowi.

– Gwiazdy Dobroczynności to osoby, które dzięki swojej rozpoznawalności mogą efektowniej pomagać potrzebującym i wspierać organizacje pozarządowe. Ich postawa i dobre serce są najpiękniejszym przykładem tego, że wystarczy odrobina dobrej woli, czasu i zainteresowania, aby zmienić czyjeś życie. A Gwiazdy codziennie zmieniają życie innych na lepsze. Osoby publicznie znane użyczają swojego wizerunku w kampaniach społecznych, zakładają fundacje i stowarzyszenia, są darczyńcami organizacji społecznych. Wierzymy, że dzięki takim ludziom, dobre przykłady oraz wiedza o tym, że pomaganie innym nie musi wymagać dużo wysiłku i środków, zachęcą i zmotywują Polaków do działań społecznych – można przeczytać na stronie plebiscytu.

Od dziś do 30 listopada można codziennie oddać swój głos na trenera Bednaruka w kategorii ZDROWIE na stronie http://glosowanie.gwiazdydobroczynnosci.pl/

Zwycięzca głosowania w kategorii ZDROWIE otrzyma wyjątkową statuetkę oraz 5 tysięcy złotych dla wybranej przez siebie organizacji pozarządowej.

Źródło: Inf. prasowa

Komentarze