Betters kod promocyjny

Wymagany przez Betters kod promocyjny daje Wam możliwość zgarnięcia sporej premii powitalnej po rejestracji u tego bukmachera. Wpisanie vouchera PSVIP da Wam nawet 375 zł na start w paczce, na którą składają się: bonus bez depozytu, freebet i cashback. Powinniście wiedzieć, że gdybyście założyli konto bez kodu promocji Betters, „uciekłoby” Wam aż 30 zł!

Poniżej opisujemy, z czego dokładnie składa się wspomniana oferta bukmachera i szczegółowo opisujemy Wam jego pomysł na zakłady online. Zainteresowani? Super, lecimy z naszym poradnikiem i recenzją Betters. Na wstępie warto zaznaczyć, że kluczową kategorią u tego bukmechara, podobnie zresztą jak u innych są zakłady na mecze piłki nożnej.

Czy trzeba mieć kod promocji Betters?

Musicie mieć kod premiowy do Betters, czyli hasło PSVIP, jeżeli chcecie dostać podniesiony bonus powitalny. Bez vouchera założycie oczywiście konto i będziecie mogli obstawiać zakłady, ale nie dostaniecie 30 zł ponad standardową ofertę serwisu. Szkoda jednak tę kasę tracić. Zwłaszcza że to żadna filozofia zarejestrować się w Betters z kodem bonusowym. Poniżej krótka instrukcja tworzenia loginu – zerknijcie do niej, żeby upewnić się, że nie ominie Was najwyższa możliwa premia powitalna. 

Jak zarejestrować się w Betters?

Skoro znacie już kod rejestracyjny do Betters, możecie zabrać się za zakładanie konta. Proces tworzenia loginu składa się z kilku etapów, podczas których podajecie informacje, bez których bukmacher nie pozwoli Wam obstawiać meczów (to wymogi nałożone na niego ustawą hazardową).

Aby przejść do formularza rejestracji, możecie kliknąć w link znajdujący się na naszej stronie lub kliknąć ZAREJESTRUJ w prawym górnym ekranie strony głównej serwisu. Potem w kilku etapach podajecie adres e-mail, nr telefonu, kraj pochodzenia, imię i nazwisko, adres, numer Waszego konta w banku, źródło dochodu itd.

Zwróćcie uwagę na pole, które znajduje się na pierwszym ekranie formularza Betters: „Kod promocyjny”. To tutaj wpisujecie PSVIP. Jeżeli rejestrujecie się przez nasz link, bukmacher automatycznie wprowadzi voucher we właściwe miejsce (ale upewnijcie się, czy na pewno tak się stało!).

Gdy wypełnicie wszystkie pola i potwierdzicie bukmacherowi swoją tożsamość, będziecie mogli zacząć obstawiać. Jednak zanim to zrobicie, przyjrzyjcie się, co dało Wam wpisanie kodu rejestracji w Betters.

Jaki bonus na start zapewnia w Betters kod bonusowy?

Bonus powitalny to tak naprawdę nie jedna, lecz trzy promocje. Łącznie możecie dostać 375 zł (pamiętajcie, że bez kodu promocji Betters przyznałby Wam maksymalnie 345 zł).

Zacznijmy od bonusu bez depozytu, który wynosi w Betters 5 zł (pamiętajcie, żeby udzielić zgód marketingowych, to jeden z warunków tej oferty). Być może wydaje Wam się to mało, ale przecież nawet z takiej „piątki” można zrobić niezły wynik. Zwłaszcza że ewentualna utrata gratisowej kasy nie boli. Bonus działa tak: przyznana kasa ma postać darmowego zakładu, który w ciągu 72 godzin możecie wykorzystać na kuponie singlowym lub multi z minimalnym kursem całkowitym 1.80 (nie możecie tylko obstawiać sportów wirtualnych i karcianek).

Skoro o freebetach mowa, to przejdźmy do drugiego składnika premii powitalnej Betters. Kod vouchera oraz pierwsza wpłata uruchamiają darmowy zakład startowy w wysokości 200% stawki (brutto) do maksymalnie 60 zł. Minimalna stawka to oczywiście 2 zł. Pozostałe warunki premii są identyczne, jak przy 5-złotowej promocji bez wpłaty.

No i trzeci element oferty powitalnej w Betters – cashback do 310 zł, „włączany” po drugim depozycie i postawieniu zakładu singiel lub kombi ze stawką co najmniej 5 zł. W tej premii zyskujecie naprawdę sporo:

• bonus do 310 zł (równowartość 100% stawki netto na kuponie), jeżeli zakład będzie przegrany,

• bonus do 155 zł (równowartość 50% stawki netto na kuponie), jeżeli Twój zakład będzie… wygrany i umieścicie na nim co najmniej 3 zdarzenia o łącznym kursie nie mniejszym niż 2.50.

Otrzymanymi środkami bonusowymi musicie obrócić 4-krotnie na zakładach kombi z co najmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1.40. Macie na to równo 2 tygodnie od przyznania promocyjnej kasy.

betters bonus powitalny

Oferta promocyjna Betters – pozostałe bonusy bukmachera

Kod bonusu Betters nie zamyka promocji, które ten serwis Wam proponuje. Poza gratisami na powitanie czeka Was naprawdę sporo ciekawych ofert. Zebraliśmy je w kilku poniższych punktach. Koniecznie zapoznajcie się z tymi informacjami, bo bonusy zdecydowanie ułatwią Wam bukmacherskie życie. Pamiętajcie tylko, żeby przed zagraniem zakładów zapoznać się z regulaminami poszczególnych premii i poznać m.in. warunki tworzenia kuponów i obrotu.

•  Cashback 100% na europejskie puchary

To przykład działającej bez kodu promocji, którą Betters przygotował pod piłkarski kalendarz europejskich pucharów. Możecie otrzymać nawet 40 zł zwrotu (100% stawki netto) pierwszego kuponu, jeżeli zostanie rozliczony jako przegrany. Mówimy o zakładzie kombi z minimalnym kursem 1.30 przy każdym zdarzeniu i stawką co najmniej 5 zł. 

•  Tygodniówka +

W tym przypadku stawiacie przez cały tydzień zakłady na kuponach kombi (minimalny kurs całkowity 2.00 i stawka 20 zł). Następnie dostajecie bonus w wysokości zależnej od liczby dni, w których graliście. W każdym miesiącu można dostać nawet 350 zł.

•  Raisebet 120

Stawiacie kupon z minimum 5 zdarzeniami, z których każde ma kurs nie mniejszy od 1.25 (oferta na zakłady prematch oraz live). W zależności od liczby zdarzeń na kuponie, dostajecie procentowy bonus do wygranej. Maksymalnie to nawet +120% przy zakładzie z 20 lub więcej zdarzeniami.

•  Freebet 50/50

To oferta dla farciarzy. Rejestrujecie się (tu nie jest wymagane użycie kodu bonusowego do Betters), wpłacacie dowolną sumę i jeżeli jesteście kolejnym 50. użytkownikiem, dostajecie 50 zł w formie darmowego zakładu.

•  Freebet za przegrany kupon

Coś dla fanów tenisa. Darmowy zakład w wysokości 100% stawki pierwszego kuponu, jeżeli będzie przegrany. Do zgarnięcia jest 20 zł.

•  Happy Hours

Tutaj loteria – jeżeli zaznaczyliście zgodę na otrzymywanie SMS-ów od Betters, spodziewajcie się nagłych premii-niespodzianek. Freebetów lub bonusów w innej formie. Po otrzymaniu informacji, macie 72 godziny na skorzystanie z oferty.

•  eWeekend

Możecie dostać nawet 30 zł premii, jeżeli od piątku do niedzieli postawicie 4 zakłady kombi z samymi zdarzeniami e-sportowymi (każdy kupon z co najmniej 3 meczami o kursach minimum 1.25 i stawką 25 zł lub więcej).

•  Polecaj kumpli

Ciekawa forma dobrze znanej premii. Można zaprosić nawet 10 osób i dostać 10 darmowych zakładów o wartości 15 zł każdy. Zapraszanie znajomych można zacząć po wpłaceniu co najmniej 30 zł i obróceniu takiej kwoty na kuponach.

Te onusy oraz premia powiązana z kodem do rejestracji pokazują, że Betters naprawdę przyłożył się do oferty promocyjnej. Co o tym sądzicie?

Jakie zakłady bukmacherskie oferuje Betters?

Wiemy już dużo o bonusach, wpisaliśmy voucher kod – Betters stoi przed nami otworem. Sprawdźmy więc, co można tu obstawiać, bo przecież to jest sedno zabawy w bukmacherkę. 

Serwis ma kilka sekcji: 

•  zakłady bukmacherskie (przedmeczowe),
•  live (zakłady na żywo),
• 
gry karciane (obstawianie pokera w dwóch wersjach, wojny też w dwóch odsłonach oraz blackjacka),
• 
sporty wirtualne (rzuty karne, wyścigi hartów, liga piłki nożnej, wyścigi konne oraz samochodowe, Football Pro, kolarstwo torowe),
• 
e-sport (zakłady w Betters to m.in. rozgrywki w Valorant, LoL, Dota 2 czy CS:GO).

Przy obstawianiu zdarzeń piłkarskich mogą Wam pomóc nasze zapowiedzi meczowe, w których opisujemy aktualną formę obu drużyn, a także przedstawiamy własne typy.

Liczba dyscyplin przy zakładach to klasyczna oferta znana z większości serwisów na polskim rynku – od piłki nożnej po sporty walki czy obstawianie wydarzeń politycznych/rozrywkowych. Dostępne są ponadto 4 rodzaje zakładów: singiel, kombi, system i łańcuch. Betters ma poza tym 3 dodatkowe funkcjonalności, czyli szybki zakład, cash out i kontrofertę.

Metody płatności w Betters – jak wpłacać i wypłacać pieniądze?

Wpłaty działają w Betters natychmiastowo. Minimalna wartość transakcji to 1 zł. Bukmacher współpracuje z operatorem Przelewy24, który umożliwia deponowanie pieniędzy przy użyciu tych metod płatności:

•  P24Now,
•  przelewy online z przeszło 20 banków,
• 
BLIK,
• 
karty VISA i MasterCard,
• 
Google i Apple Pay,
• 
PayPo.

Dobre wieści mamy też dla Was w temacie wypłat. Z Betters pieniądze można „wyjąć” natychmiast. Oczywiście musicie użyć numeru konta bankowego, które jest zarejestrowane na Was, a nie na kogoś innego (w przypadku wpłat jest zresztą tak samo). Górna granica jednorazowej wypłaty to 100 000 zł.

Zarówno depozyty, jak i wypłaty są w Betters bezpłatne.

Czy w Betters działa aplikacja mobilna?

Tak, zakłady Betters można obstawiać na telefonach i tabletach. Dostępne jest oprogramowanie na systemy Android i iOS (wersja 13.0 lub nowsza). Czyli „odpalicie” bukmachera na zdecydowanej większości popularnych urządzeń, np. na Samsungach Galaxy czy iPhone’ach.

Bardzo ważne: apka Betters zawiera pełną ofertę zakładów live i przedmeczowych, a także obstawianie gier karcianych czy e-sportu. Z tego poziomu możecie też zarządzać pieniędzmi (wpłaty/wypłaty) oraz korzystać z promocji. Kod vouchera do Betters także się na to „łapie”, więc powiększona premia na start Was nie ominie.

Recenzja Betters – czy warto obstawiać tu zakłady?

Betters to oficjalny, legalny serwis z zakładami online – zielone światło na prowadzenie biznesu w Polsce dostał w 2021 roku (nr zezwolenia: PS4.6831.7.2020). Przed bukmacherem jeszcze dużo pracy, żeby zdobyć czołową pozycję na rynku, ale jego oferta wygląda obiecująco.

Już samo to, że działa w Betters kod premiowy, skłania do zainteresowania się tą marką. Nie wszędzie vouchery są dostępne i nie zawsze można liczyć na promocję zwiększającą podstawowy zakres bonusu na powitanie. Zresztą także pozostałe promocje zachęcają do obstawiania, bo jest ich sporo i są przemyślane. Na Waszą uwagę zasługują zwłaszcza: freebet 50/50, Raisebet 120 czy Tygodniówka+. Za obszar kodowy i bonusowy Betters dostaje więc dużego plusa.

Całkiem nieźle prezentuje się też oferta tej marki. To w końcu nie same zakłady bukmacherskie prematch i na żywo, bo Betters ma też sporty wirtualne i gry w karty. W obstawianiu pomagają przejrzyste metody płatności i aplikacja mobilna, której dostępność na pewno warto podkreślić.

O tym, że firma chce być zauważana w Polsce, świadczy też sponsoring Ruchu Chorzów – to pokazuje jej dojrzałe podejście do marketingu, bez którego trudno dziś odnieść sukces na rynku.

Wszystko to składa się na obraz bukmachera zmotywowanego do odniesienia sukcesu na krajowym rynku. Oferta zakładów, aplikacja, sponsoring i kod premii – Betters na pewno wykonuje sporo pracy, żeby zdobywać zainteresowanie typerów.

betters bonus powitalny

Gdy już obstawicie jakieś wydarzenie sportowe, warto wiedzieć gdzie można je obejrzeć. Informacje między innymi o transmisjach najciekawszych meczów piłki nożnej czy pojedynków polskich tenisistów możecie znaleźć na naszych łamach.

Najczęściej zadawane pytania o Betters – FAQ

•  Czy Betters to legalna marka?

Tak, Betters to marka, pod którą działa spółka SILESIA Entertainment. Legalny bukmacher, posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów bukmacherskich w Polsce. 

•  Jaki bonus na start oferuje Betters?

Betters oferuje bonus złożony z trzech elementów: cashback do 310 zł, freebet do 60 zł i bonus bez depozytu w wysokości.

•  Jaki jest kod premii Betters?

Działający w Betters kod promocyjny to pisane wielkimi literami hasło PSVIP.

Jaka alternatywa dla bukmacherów?

Jeśli nie jesteście przekonani do rozpoczęcia przygody z zakładami bukmacherskimi, to warto spróbować obstawiania bez żadnych nakładów finansowych. Takie rozwiązanie oferuje liga typerów JohnnyBet, w której tworzysz kupony za darmo, a walczysz o realne pieniądze.

Prowadzimy własną ligę prywatną, w której pula nagród wynosi 5 000 złotych. Natomiast pula w rozgrywce globalnej z udziałem wszystkich zarejestrowanych graczy wynosi aż 30 000 euro. Warto więc rozpocząć swoją przygodę w lidze typerów i zbierać cenne doświadczenie. Przy okazji możecie korzystać z poradników oraz obserwować, jak grają najlepsi typerzy.

STS kod promocyjny

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama