Siatkarki i siatkarze poznali terminarz Ligi Narodów 2024. Będą hity

Aktualizacja: 29 lut 2024, 19:07
19 sty 2024, 19:51

Siatkarki i siatkarze reprezentacji Polski poznali terminarz tegorocznej edycji Ligi Narodów, w której będą bronić medalowych pozycji. Podopieczni Nikoli Grbicia rozpoczną rywalizację od pojedynku ze Stanami Zjednoczonymi, a zawodniczki Stefano Lavariniego zagrają z Włoszkami.Polacy zaczną Ligę Narodów od meczu z USA

W lipcu ubiegłego roku siatkarze reprezentacji Polski po raz pierwszy w historii wygrali Ligę Narodów (wcześniej triumfowali w Lidze Światowej). W decydującym starciu Biało-Czerwoni wygrali 3:1 ze Stanami Zjednoczonymi, potwierdzając dominację w całej rywalizacji.

To właśnie siatkarze z USA będą pierwszymi rywalami Polaków w tegorocznej edycji rozgrywek, a do starcia dojdzie 22 maja o godzinie 19:00 w Antalyi. W tureckiej części turnieju Biało-Czerwoni zagrają jeszcze z Kanadą, Holandią i Słowenią. Później zmagania przeniosą się do Japonii i Słowenii, a decydująca faza odbędzie się w Łodzi.

Polki rozpoczną od starcia z Włoszkami

Dla siatkarek reprezentacji Polski zmagania w Lidze Narodów również przywołują same pozytywne wspomnienia. W ubiegłorocznej edycji podopieczne Stefano Lavariniego po emocjonującym starciu o 3. miejsce wygrały 3:2 z Amerykankami.

Polki ponownie zagrają z siatkarkami z USA, ale dojdzie do tego dopiero 1 czerwca. Na początek jednak, w tureckiej części Ligi Narodów, nasze zawodniczki zmierzą się odpowiednio z Włoszkami, Francuzkami, Holenderkami i Japonkami. Później zagrają po cztery mecze w USA i Chinach.Puchar CEV. Będzie polski pojedynek w walce o półfinał

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA