Biletowe szaleństwo. Federacja KSW ściga się już tylko sama ze sobą

Aktualizacja: 21 mar 2023, 21:31
20 mar 2023, 17:33

Federacja KSW nie ma sobie równych w Polsce. W poniedziałek organizacja poinformowała, że sprzedała 20 tysięcy biletów na galę na PGE Narodowym. Już w tym momencie jest to więc drugie co do wielkości wydarzenie w jej historii. Do pobicia pozostał tylko jeden rekord. 

XTB KSW Colosseum 2. Niesamowita sprzedaż wejściówek

Gala XTB KSW Colosseum 2 odbędzie się 3 czerwca. Na karcie walk na razie znajdują się starcie Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką oraz Mariana Ziółkowskiego z Salahdine’em Parnasse’em. Wiadomo również, że do klatki na PGE Narodowym wejdzie m.in. Mamed Khalidov czy Arkadiusz Wrzosek.

W poniedziałek federacja KSW poinformowała, że sprzedała już 20 tysięcy wejściówek na wydarzenie, które zorganizowanie zostanie na PGE Narodowym. Oznacza to, że gdyby gala odbyła się już dziś, byłaby co do wielkości największym wydarzeniem w historii polskiej organizacji. Wynik jest tym bardziej imponujący, że do zawodów zostało jeszcze dwa i pół miesiąca.

Celem oczywiście jest pobicie rekordu z pierwszej gali organizowanej na PGE Narodowym. Podczas wydarzenia KSW 39: Colosseum, które miało miejsce 27 maja 2017 roku, na trybunach warszawskiego stadionu zasiadło 58 tysięcy widzów. Jak widać, wynik ten jest w zasięgu i być może w czerwcu zobaczymy największą galę w swojej historii Polski.

KSW 80. Ogromny sukces Ruchały! Polak tymczasowym mistrzem wagi piórkowej

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA