Strona główna Pozostałe Brainwavz Delta – Czyli solidne słuchawki w niskiej cenie

Brainwavz Delta – Czyli solidne słuchawki w niskiej cenie

0

W podróży, podczas biegania, dla relaksu…Większość osób w tym czasie lubi posłuchać muzyki nie chcąc zarazem przeszkadzać osobom w otoczeniu. Używamy zatem słuchawek. Te z kolei najlepiej jak są niewielkie, mają dobre brzmienie i nie obciążą nam mocno kieszenie. I tu zjawia się firma Brainwavz ze swoją linią słuchawek Delta.

Brainwavz Delta to niewielkie słuchawki douszne, które producent oferuje w trzech odsłonach kolorystycznych – biało-bordowej, bordowo-czarnej i czarno-bordowej (więcej odcieni czerni, mniej bordo).

To co odróżnia je od konkurencji to z pewnością bardzo dobre wykonanie w niskiej cenie, bowiem słuchawki kupimy za 60-80 zł. W zestawie ponadto otrzymamy klasyczne etui, do którego możemy schować nasz sprzęt, klips oraz aż trzy komplety zamiennych gumek do uszu. Kończąc kwestie teoretyczne, wraz z całym zestawem dostajemy aż 24-miesięczną gwarancję producenta co nie jest codziennością wśród produktów w tak niskiej cenie, co należy podkreślać oceniając walory czy to estetyczne, czy też brzmienie.

Samo brzmienie oczywiście nie zastąpi nam drogich słuchawek nausznych, ale w segmencie słuchawek dousznych, na półce cenowej nawet do 200 złotych Brainwavz Delta będą z pewnością w TOP5. Nawet przy maksymalnej głośności nie słyszymy żadnego charczenia ani “plastikowego” odbioru. Na plus należy zapisać z pewnością bass, który słychać co nie jest oczywistością w słuchawkach dousznych, z kolei przyczepić możemy się jedynie do wysokich tonów. Melomani mogą być pod tym względem zawiedzeni. Z drugiej jednak strony, osoby ceniące idealny dźwięk nie zakupią słuchawek w takiej cenie…

Ciekawą opcją jest pilot in-line umieszczony w kablu. Służy on do zdalnego sterowania mikrofonu i jest idealny do rozmów głosowych. Możemy nim również sterować innymi multimediami w swoim telefonie i co ważne, pilot jest kompatybilny zarówno z iOS-em (Iphone), jak i Androidem.

Długość kabla wynosi 1,3 metra. Jest on zakończony tradycyjnie jack’em 3,5 mm. Słuchawki są bardzo lekkie, bowiem ważą zaledwie 11 gramów. Podsumowując wybór Brainwavz Delta to bardzo słuszny wybór jeśli chcemy w niewielkiej cenie otrzymać solidne słuchawki o dobrym brzmieniu wraz z wymiennymi gumkami oraz eleganckim etui, co jest rzadkością nawet w o wiele droższych modelach.

SPECYFIKACJA:
  • Przetwornik: dynamiczny, 8 mm
  • Impedancja: 16 Ohm
  • Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
  • Skuteczność: 100 dB
  • Kabel: 130 cm, miedziany, mini jack

 

Komentarze