Bryl i Łosiak w ćwierćfinale ME siatkówki plażowej! Kiedy i gdzie transmisja?

19 sie 2022, 18:40

Jedyna polska para, która pozostała w grze na mistrzostwach Europy w siatkówce plażowej zagra w sobotę w ćwierćfinale. Bartosz Łosiak i Michał Bryl pokonali 2-0 (21:9, 23:21) parę van Werkoven/van de Velde z Holandii.

Ćwierćfinał ME w plażówce: Bryl/Łosiak – Seidl R./Waller

Bryl i Łosiak są jednymi z faworytów do sięgnięcia po mistrzostwo Europy na turnieju w Monachium. Pierwszy duży krok w kierunku strefy medalowej został już wykonany. Polacy bez większych problemów, choć z grą na przewagi w drugim secie, awansowali do ćwierćfinału.

Statystyki meczu Bryl/Losiak - Holendrzy
via CEV

Rywalami biało-czerwonych w walce o półfinał będą Robin Seidl oraz Philipp Waller z Austrii. Dużym optymizmem napawa fakt, że Bryl i Łosiak mierzyli się z nimi ponad tydzień temu podczas turnieju w Hamburgu. Wówczas Polacy zwyciężyli w dwóch setach.

Mecz odbędzie się na boisku głównym o godzinie 13:45. Transmisję będzie można oglądać w TVP Sport. Jeśli polska para zwycięży, w niedzielę zagra w półfinale i ewentualnie w wielkim finale rozgrywek.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Kolejne medale dla Polski! Kajakarki zostały wicemistrzyniami Europy na dystansie 1000 metrów