Strona główna Siatkówka Pozostałe Były siatkarz ciężko chory! Potrzebna jest krew

Były siatkarz ciężko chory! Potrzebna jest krew

0

Wojciech Wesołowski, były atakujący Chemika Bydgoszcz przebywa w szpitalu w ciężkim stanie.

Żona byłego siatkarza, Aleksandra Achler-Wesołowska za pomocą swojego profilu na Facebooku szuka krwiodawcy dla swojego partnera.

“Pilnie potrzebuję KRWI dla mojego męża Wojtka Wesołowskiego, który jest bardzo ciężko chory. Wiem, że trudno Wam uwierzyć, że ten okaz zdrowia mógł tak zachorować. Ciężko mi pisać o tym, ale w ciągu 3 dni choroba sparaliżowała całe jego ciało i poraziła mięśnie oddechowe, więc ma podłączony respirator. Jego krew jest zakażona, dlatego ma przetaczaną od innych dawców. Ma Grupę O RH- i jest to krew, którą można pobrać każdemu i każdą można podać Wojtkowi, który często oddawał swoją, a teraz on potrzebuje takiej pomocy.” – apeluje Aleksandra Achler-Wesołowska – “BARDZO WAS PROSZĘ! Jeśli możecie podjechać do Bydgoszczy na ul. Markwarta do punktu krwiodawstwa i oddać krew, a najlepiej osocze, to będę Wam bardzo wdzięczna. Jeśli jesteście z innych miejscowości to w najbliższym punkcie krwiodawstwa powiedzcie, że oddajcie krew dla Wojtka i żeby przesłali ją do Bydgoszczy na ul. Markwarta, bo stamtąd przewożą ją do szpitala Wojtkowi”

W Bydgoszczy, punkt w którym można oddać krew znajduje się na ulicy Markwarta 8. Krew można oddać w poniedziałek, wtorek, środę i piątek w godz. 7:30-15:30, w czwartek w godz. 7:30-17:30 oraz w sobotę w godz. 8:00-12:00.

 

Źródło: expressbydgoski.pl

 

Komentarze