Cerrad Czarni Radom zremisowali z reprezentacją Iranu!

21 kwi 2017, 18:15

Zawodnicy z Radomia na własnym boisku podejmowali zawodników kadry narodowej Iranu. Polacy choć prowadzili już z Irańczykami 2:0 pozwolili się dogonić i mecz sparingowym zakończył się remisem 2:2.

Zawodnicy Młodej Ligi – RCS Cerrad Czarni Radom na swojej hali podejmowali reprezentację Iranu U-23. W sparingu rozegrane zostały cztery sety. Pierwsza partia, grana na przewagi, zapisała się na koncie gospodarzy 26:24. W drugim po raz kolejny lepsi okazali się gracze Młodej Ligi, tryumfując 25:23. Niestety, dwie kolejne sety były lepsze w wykonaniu reprezentantów Iranu, dzięki czemu wygrali oby dwa z nich i doprowadzili do wyjątkowego wyniku w siatkówce jakim jest remis.

Kolejne spotkanie odbędzie się jutro (tj. sobota) o godzinie 13 w hali MOSIR w Radomiu.