Chemik Police wciąż niepokonany

30 lis 2016, 19:32

Budowlane Toruń podejmowały Chemik Police, który nie przegrał w tej edycji rozgrywek żadnego meczu. Budowlane nie zdołały nawiązać walki z Mistrzyniami Polski. Chemik Police wygrał 0:3 (17:25, 19:25, 17:25).

Chemik Police szybko przejął wynik (5:10). Przewaga Mistrzyń Polski wciąż się powiększała (6:14). Policzanki spokojnie zmierzały po zwycięstwo w secie otwarcia (9:17). Ostatecznie wygrały w nim 17:25.

Na początku drugiej partii to budowlane wyrobiły skromną przewagę (4:2), którą utrzymywały (6:4). Za chwilę to Chemik wyszedł na prowadzenie (7:8). Policzanki utrzymywały swoją przewagę (11:14). Set zbliżał się wielkimi krokami do końca (14:19). Punktowy blok Gajgał – Anioł (16:22). Piłka setowa dla gości (19:24). As serwisowy Bełcik zakończył kolejną partię (19:25).

Trzeci set rozpoczął się od prowadzenia Chemika 4:6. As serwisowy Bełcik (5:9). Przewaga wzrosła do sześciu punktów (11:17). Policzanki spokojnie zmierzały po kolejne trzy punkty do tabeli (14:21). Piłka setowa (17:24) i spotkanie wygrywając przyjezdne (17:25).

Budowlani Toruń – Chemik Police (17:25, 19:25, 17:25)

MVP: Malwina Smarzek

Budowlani Toruń:  Paulava, Wójcik, Pavan, Lewandowska, Gierak, Wojcieska, Franchi, Jasińska, Polak, Bimkiewicz, Ryznar, Franchi, Gancarz, Janik, Nowak

Chemik Police: Smarzek, Wołosz, Zaroślińska, Bednarek-Kasza, Blagojević, Gajgał-Anioł, Zenik, Werblińska, Montano, Bełcik, Stysiak, Veljković, Abramajtys, Jagieło, Krzos