Chemik z Superpucharem Polski!

15 paź 2015, 23:56

Miały być emocje a była dominacja jednej drużyny. Chemik Police nie dał szans Atomowi Trefl Sopot. Wygrywając 3:0 sięgnął po Superpuchar Polski.

Ci, którzy byli nastawieni na piękne widowisko zawiedli się już od pierwszych piłek. Policzanki od początku pierwszego seta uciekły rywalkom. Co prawda zespół z Sopotu dzięki zmianom zerwał się w końcówce w Pogoń. Było jednak za późno. Chemik wygrał 25:19.

W drugiej partii “Atomówki” miały jak się później okazało jedyną szansę na odwrócenie losów tego spotkania. W połowie seta udało się im osiągnąć kilkupunktową przewagę. Straciły ją jednak bardzo szybko, bo przegrywały już na drugiej przerwie technicznej (16:15). Policzanki poszły za ciosem i szybko uciekły rywalkom dzięki czemu wygraly seta 25:20.

Trzeci set to koncery gry jednej drużyny – Chemika Police. Zawodniczki tego zespołu od początku kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku sukcesywnie powiększając przewagę i ostatecznie wygrywając 25:15.