sobota, 13 sierpnia, 2022

Cieślak – Koelling (24.06): Gdzie i kiedy oglądać? KnockOut Boxing Night 22 w Kielcach

Pojedynek Michał Cieślak – Enrico Koelling to główna atrakcja gali KnockOut Boxing Night 22, która już w 24 czerwca odbędzie się w Kielcach. Stawką walki będzie europejski pas WBO kategorii cruiser, którego Niemiec jest aktualnym posiadaczem.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Walka Cieślak – Koelling na Hali Legionów w Kielcach

Już w piątek na ring powróci dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michał Cieślak (21-2, 15 KO). Polak ostatni pojedynek stoczył w lutym w Londynie. Zmierzył się wówczas z mistrzem świata WBO wagi junior ciężkiej Lawrence’em Okolie’em. Pojedynek trwał dwanaście rund, a lepszy na punkty okazał się brytyjski bokser.

W walce wieczoru Cieślak skrzyżuje rękawice z Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO), który jest aktualnym posiadaczem europejskiego pasa WBO kategorii cruiser. Po raz ostatni Niemca na ringu można było zobaczyć w listopadzie 2021 r. w Bielefeldzie. Wtedy na punkty pokonał Leona Hartha.

To jest mocny pięściarz. Ostro idący do przodu. Potrafi bić w tempo i z kontry. Na pewno trzeba być mocno skoncentrowanym. Moje atuty jakie są, to wie chyba każdy kibic: wchodzę do ringu i robię swoje – powiedział podczas wtorkowej konferencji prasowej w Hali Legionów Michał Cieślak.

Karta walk na gali KnockOut Boxing Night 22 w Kielcach

Oprócz starcia Cieślak – Koelling na piątkowej gali zobaczymy także starcie z udziałem Laury Grzyb. Stawiających pierwsze kroki w wadze koguciej zawodniczka zmierzy się z kanadyjką Martine Vallieres Bisson. W Kielcach swoje umiejętności zaprezentuję też Artur Górski i Oskar Wierzejski. Na ringu powinni pojawić się również m.in. Kamil Gardzielik czy Piotr Łacz.

  • Enrico Koelling (28-4-0, 9 KO) – Michał Cieślak (21-2-0, 15 KO)
  • Laura Grzyb (6-0, 3 KO) – Martine Vallieres Bisson (5-0, 1 KO)
  • Piotr Łącz (3-0, 3 KO) – Morgan Dessaux (6-10-0, 5 KO)
  • Artur Górski (4-0, 1 KO) – Oskar Wierzejski (4-0-1)
  • Kamil Gardzielik (14-0, 3 KO) – Lopez Clavero (16-17-1, 5 KO)

Organizatorem wydarzenia jest grupa KnockOut Promotions. Gala będzie transmitowana na antenie TVP SPORT. Początek bokserskich zmagań już w piątek 24 czerwca o godzinie 18:45.

Zyśk – Eggington (25.06): Gdzie i kiedy oglądać? Ostrołęcki Taran walczy o pas IBO w Coventry

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA