Porażka Janowicza już w pierwszej rundzie!

14 mar 2015, 03:17

Jerzy Janowicz przegrał już w pierwszej rundzie turnieju ATP Indian Wells z Argentyńczykiem Diego Schwartzmanem 6-4, 3-6, 7-6.

Janowicz spotkanie rozpoczął bardzo słabo i już w pierwszm gemie rywal okazał się lepszy pokonując Polaka do zera. W drugim gemie lepszy okazał się Janowicz, który z problemami pokonał Schwartzmama do 30. Później kolejne trzy gemy wygrał Argentyńczyk i prowadził 4-1. Polak jednak się nie poddał i dogonił rywala, ale ostatecznie w pierwszym secie lepszy okazał się Diego Schwartzman, który pokonał Jerzego Janowicza 6-4.

W drugim secie Janowicz nie grał najlepiej i próbował przełamać serwis rywala i udało się dopiero w siódmym gemie, gdzie Polak prowadził 4-3. Później wygrał trzy gemy z rzędu i Łodzianin wygrał drugiego seta 6-3.

W trzecim secie Polak grał coraz lepiej, ale lepszy jednak okazał się Argentyńczyk Diego Schwartzman pokonując Jerzego Janowicza 6-4, 3-6, 7-6. W drugiej rundzie ATP Indian Wells zmierzy się z Roger’em Federerem.