Strona główna Siatkówka Co dzieje się z Łukaszem Kaczmarkiem? Znamy oficjalny komunikat klubu

Co dzieje się z Łukaszem Kaczmarkiem? Znamy oficjalny komunikat klubu

0

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wydała komunikat w sprawie stanu zdrowia Łukasza Kaczmarka. Co dzieję się z atakującym?

W ostatnich spotkaniach plusLigi i Ligi Mistrzów w podstawowym składzie zabrakło Łukasza Kaczmarka, którego zastąpił Arpad Baroti. Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu klubu przyczyną absencji atakującego są problemy zdrowotne. Sebastian Świderski podkreśla, że w trosce o zdrowie zawodnika w najbliższym czasie zostanie wyłączony z regularnego cyklu treningowego i meczowego.

– We wtorek Łukasz przeszedł badania. Oczywiście musimy poczekać na to, co powiedzą lekarze. Prawdopodobnie niedługo poznamy finalną diagnozę. Musimy być cierpliwi, będziemy monitorować sytuację dzień po dniu, tydzień po tygodniu. Oczywiście na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić, że Łukasz wróci (bądź też nie) do gry za kilka, kilkanaście dni. Jest jeszcze za wcześnie na precyzyjne określenie czasu. Będziemy w stałym kontakcie z zawodnikiem i zobaczymy jak wszystko się poukłada. Jednak potwierdzam, że w najbliższym okresie na pewno będziemy grać i trenować bez niego – odniósł się trener Nikola Grbić.

W czwartek Łukasz Kaczmarek zakończy hospitalizację. Zawodnika czekają jeszcze kolejne badania, które pozwolą określić, jak długo może potrwać przerwa w treningach i grze.

 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

  http://credit-n.ru/offers-zaim/creditplus-online-zaimi.html

Komentarze