Co z kolanem Kamila Stocha? Polak uspokaja: “Już jest ok”

Polscy fani na krótko ucieszyli się po niesamowitym skoku Kamila Stocha w kwalifikacjach do jutrzejszego konkursu skoków na Mistrzostwach świata w Narciarstwie Klasycznym. Polak tuż po wylądowaniu złapał się za kolano.

Po raz kolejny w tym sezonie widzieliśmy obrazek, kiedy to Kamil Stoch ląduje najdalej ze wszystkich skoczków, po czym łapie się za kolano. W Turnieju Czterech Skoczni ból znany z Lillehammer powrócił w Bischofshofen, a potem w Wiśle.

Dziś Polak wygrał poranny trening i kwalifikacje do jutrzejszego konkursu, bijąc rekord skoczni w Lahti. Mistrz świata z Val di Fiemme doleciał na 103,5 metr, aż o 3,5 metra przeskakując rozmiar skoczni

W Internecie, mediach od razu po skoku nastąpiło poruszenie. Kibice zadawali sobie pytanie, co tym razem stało się z kolanem polskiego skoczka. Po kwalifikacjach Kamil Stoch wyjaśnił wszystko w rozmowie z TVP.

Na swoim Twitterze reporter Telewizji Polskiej zamieścił kawałek wypowiedzi lidera Pucharu Świata.

Kamilowi Stochowi po dzisiejszych skokach, mimo bólu, dopisuje humor, co potwierdził w dalszej części wywiadu.

https://twitter.com/ucash333/status/835123809095151616

Polak uspokajał także swoich kibiców.

Przypomnijmy, że dzisiejsze kwalifikacje wygrał Dawid Kubacki, który wyprzedził Piotra Żyłę i Janne Ahonnena. Nadzieje na udany jutrzejszy konkurs są ogromne. Rywalizacja o złoty medal na skoczni Salpausselkä jutro o 16:30. Transmisję przeprowadzą TVP 1 oraz Eurosport 1.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA