Czwarta porażka lublinianek

6 lis 2015, 20:41

W czwartej kolejce Ligi Mistrzyń piłkarki ręczne MKS Selgros Lublin przegrały wyjazdowy mecz z IK Sävehof 24:27. Była to czwarta porażka lublinianek w Lidze Mistrzyń.

Początek spotkania był bardzo dobry w wykonaniu lublinianek, które kilkukrotnie prowadziły. Dopiero w 20 minucie zawodniczki  IK Sävehof objęły prowadzenie w meczu i po pierwszej połowie prowadziły 14:11. Druga połowa zaczęła się bardzo obiecująco dla polskiego zespołu. Dziewczyny goniły wynik i doprowadziły do remisu a dzięki bardzo dobrej grze Iwony Niedźwiedź objęły prowadzenie. Gospodynie jednak nie zwalniały tempa i na 6 minut przed końcem meczu objęły prowadzenie, którego nie oddały do końca spotkania zwyciężając ostatecznie 27:24.

IK Sävehof – MKS Selgros Lublin 27:24 (14:11)

IK Sävehof: Bundsen, H. Eriksson – J. Eriksson 8, Andreassen 6, Mellegard 5, Ekenman-Fernis 2, Sand 2, Olsson 2, Lindvall-Haggren 1, Petterson 1, Kronell, Elliason, Enhorning, Jensen, Tegstedt

MKS Selgros Lublin: Dżukiewa, Gawlik – Niedźwiedź 8, Gęga 5, Mihdaliowa 4, Bijan, Quintino 3, Rola 3, Repelewska 1, Kozimur, Charzyńska, Szarawaga, Kocela