Strona główna Pozostałe Czysta masa mięśniowa – budowa, odchudzanie i regeneracja z odżywkami 7NUTRITION

Czysta masa mięśniowa – budowa, odchudzanie i regeneracja z odżywkami 7NUTRITION

0
PODZIEL SIĘ

Podejmując się określonej aktywności fizycznej, dążymy do realizacji konkretnego celu. Wielu z nas pragnie w ten sposób zadbać o własne zdrowie lub też zmierzyć się z pewnymi wyzwaniami, narzuconymi choćby poprzez rywalizację sportową. Niektórzy, zwłaszcza mężczyźni, chcą także zwiększyć moc swoich mięśni, dzięki czemu mogą zaimponować innym osobom swoją siłą.

Realizacja tego ostatniego celu staje się możliwa jedynie wówczas, gdy regularnie wykonywanym ćwiczeniom fizycznym będzie towarzyszyć stały przyrost masy mięśniowej. Efektywność tego zadania można zwiększyć także poprzez odpowiednio dobraną dietę i odzywki, które można kupić w internetowej hurtowni odżywek dla sportowców tanie-odzywki.pl.

Suplementy wspierające budowę masy mięśniowej

Mięśnie człowieka posiadają zdolność ciągłego regenerowania się. Nierzadko w ich obrębie powstają różnego rodzaju ubytki, które można jednak na szczęście, z powodzeniem wyeliminować. Najłatwiej tego dokonać poprzez zastosowanie takich preparatów, jak suplementy wspierające budowę masy mięśniowej. Wśród nich wymienia się głównie kreatynę, białko oraz rozmaite odżywki na masę.

Odżywki na odchudzanie – które wybrać?

W walce z nadwagą bardziej lub mniej skutecznie wspierają nas różne suplementy diety. Większość z nich zawiera w sobie L-karnitynę, która bierze znaczący udział w rozkładaniu tłuszczów, zapobiegając tym samym ich magazynowaniu w tkance tłuszczowej. Za sprawą tej substancji tłuszcze trafiają do komórek, gdzie są na bieżąco wykorzystywane do dostarczania organizmowi odpowiedni porcji energii na dany czas. Trzeba mieć świadomość, że większy poziom karnityny w organizmie automatycznie przekłada się na usprawnienie procesów metabolicznych, dzięki czemu organizm nie ma większych problemów z pozbywaniem się zbędnych kilogramów.

Regeneracja mięśni z odżywkami 7Nutrition

Obiektywnie rzecz ujmując, kreatyna, kofeina, aminokwasy BCAA oraz beta-alanina zwiększają wytrzymałość organizmu, dzięki czemu można wydłużyć standardowy czas treningu o kilkanaście, a czasem nawet o kilkadziesiąt minut. Nie byłoby jednak tego wszystkiego, gdyby nie suplementy odpowiadające za szybką i sprawną regenerację mięśni. Mowa tutaj głównie o białkach, a wśród nich o glutaminie. Odgrywa ona zasadniczą role w stymulowaniu procesów budowy mięśni dzięki wzmożeniu produkcji azotu. Obecność azotu w mięśniach prowadzi do przyrastania tkanki mięśniowej. Oprócz tego, glutamina minimalizuje mięśniowy katabolizm, z powodzeniem bowiem zastępuje ona glukozę w jej funkcjach stymulacyjnych.

Suplementy i odżywki 7NUTRITION to doskonały sposób na budowę czystej masy mięśniowej. W ofercie tanie-odzywki.pl znajdziesz zarówno produkty wspierające budowę masy, odchudzanie, jak i regenerację po trening.

Komentarze