Darmowe typy bukmacherskie. Gdzie szukać i jak je wybierać?

Pośród ogromnej oferty wydarzeń w serwisach z obstawianiem czasami nie jest łatwo szybko odszukać ciekawe zakłady, dlatego tak poszukiwane są darmowe typy bukmacherskie. Dzięki poradnikowi od portalu Polski-Sport dowiesz się jak dobierać profesjonalne typy na piłkę nożną, sporty walki, siatkówkę czy inne popularne sporty.

pakiet powitalny w LV BET na zakłady bukmacherskie - 3333 zł

Czym jest typ bukmacherski?

Na początek krótki wstęp dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką. Typ bukmacherski to po prostu zdarzenie, które wskazujemy jako prawdopodobne w naszych przewidywaniach. Darmowymi prognozami bukmacherskimi dzielą się typerzy, którzy analizują – mniej lub bardziej wnikliwie – formę i zdrowie obu zespołów czy też zawodników, warunki jakie będą panowały podczas danego wydarzenia czy historię poprzednich spotkań/walk. Popularnym czynnikiem branym pod uwagę są również wykluczenia z gry po stronie konkretnych drużyn.

Warto mieć więc mieć świadomość, że czytając takowe analizy, stwierdzenie „pewny typ bukmacherski” to swojego rodzaju uproszczenie na zdarzenie, które jest bardzo prawdopodobne, nie oznacza to jednak, że jest 100% pewność, że tak się właśnie wydarzy. Zawsze należy pamiętać, że sport jest nieprzewidywalny.

Gdzie znajdę topowe darmowe typy bukmacherskie?

Tak naprawdę w internecie typy bukmacherskie za darmo znajdziecie w przeróżnych miejscach. Obstawianie w Polsce jest tak popularne, że w sieci aż roi się od facebookowych grup, kanałów YouTube, fanpage’y czy stron internetowych, na których znajdziecie propozycję typów na dziś, jutro czy kolejne dni. Bardzo poszukiwane jest również forum bukmacherskie z profesjonalnymi typami, ale ta forma raczej odchodzi w niepamięć – zapewne ze względu na wygodę korzystania z social mediów.

Oczywiście w tym miejscu chcemy nadmienić, że darmowe typy na dziś znajdziecie również na naszym portalu. U nas znajdziesz prognozy przed największymi wydarzeniami sportowymi, tymi z polskiego podwórka, jak i tymi, które budzą emocje wśród setek milionów osób na świecie. Oczywiście nasze typy bukmacherskie są w pełni darmowe i znajdziesz je w sekcji zakłady bukmacherskie na naszej stronie głównej.

Płatne, a darmowe typy bukmacherskie – plusy i minusy

Oczywiście typy bukmacherskie za friko to najlepsza opcja. Znajdziecie jednak grupy czy konkretnych typerów, którzy reklamują swoje płatne usługi, przy obstawianiu systemowym, czy po prostu wskazując jaki kupon warto zagrać danego dnia. Naszym zdaniem darmowe typy bukmacherskie są znacznie lepsze niż te płatne. Pomyślcie zresztą sami, ktoś tak skuteczny, że oferuje tylko pewne typy bukmacherskie, nie musiałby przecież oferować swoich typów za pieniądze.

Dodatkowo serwisy z darmowymi typami bukmacherskimi możemy bardzo łatwo zweryfikować. Tutaj wszystko dostajemy czarno na białym, nie musimy wpłacać żadnego wpisowego, żeby przekonać się o skuteczności danego typera. Po prostu sprawdzamy poprzednie prognozy danego serwisu i mamy dowód, czy faktycznie skuteczność tego źródła jest wysoka i czy te typy bukmacherskie za darmo w ogóle się opłacają. W końcu można typować zdarzenia, które obarczone są kursami po 1,1-1,2, tylko biorąc pod uwagę podatek od zakładów, takie obstawianie nie miałoby żadnego sensu.

Najlepsze typy bukmacherskie za darmo: jak je znaleźć?

W poszukiwaniu najlepszych i darmowych typów bukmacherskich najlepiej udać się do serwisów, które posiadają fachowców w konkretnych dziedzinach sportu czy e-sportu i dzielą się swoimi przewidywaniami przynajmniej kilka razy w tygodniu. Tak dzieje się choćby przy okazji naszego portalu – Polski-Sport.

Jeżeli sami poszukujecie pewnych i darmowych typów bukmacherskich, musimy zwrócić Waszą uwagę na kilka rzeczy. Topowe serwisy z zakładami wzajemnymi mają to do siebie, że na jeden mecz mogą wam zaproponować nawet 300-500 zdarzeń do wyboru. Czy faktycznie każde z nich jest warte sprawdzenia?

Kiedy już trochę poszukacie typów bukmacherskich za darmo w internecie, zauważycie pewną zależność. Pewne zdarzenia będą się powtarzać częściej niż inne, a wręcz będziemy widzieć tendencję u poszczególnych typerów. Tak to właśnie działa – gracze mają swoje ulubione zdarzenia, których doszukują się w konkretnych meczach czy walkach. Najlepsze darmowe typy bukmacherskie często dotyczą:

– BTS (obie drużyny strzelą gola),
– Under/over (powyżej lub poniżej danej liczby goli w meczu, liczby rzutów rożnych, liczby punktów lub liczby rozpoczętych rund w walce),
– Sposobu zakończenia walki,
– Podwójnej szansy lub zakładu bez remisu.

Oczywiście opcji jest zdecydowanie więcej. My znamy takich typerów, którzy potrafią wygrywać niezłe sumy na zakładach na drugie połowy meczów. Czegokolwiek byście nie próbowali jeśli chodzi o typy bukmacherskie, zawsze najważniejsza będzie analiza. To, że jakieś zdarzenie nie jest zbyt popularne wśród graczy, nie znaczy, że właśnie Wy nie możecie dostrzec pewnej zależności i być bardziej skuteczni w przewidywaniu tej konkretnej rzeczy, od innych graczy.

zakład bez ryzyka w eFortuna

Jak samemu tworzyć profesjonalne typy bukmacherskie?

Na koniec chcemy przedstawić Wam kilka porad jak tworzyć własne darmowe typy bukmacherskie, gdzie się nimi dzielić i jak je dobierać, jeżeli już szukamy ich w internecie. Mamy tutaj kilka swoich zasad, zerknijcie na nie poniżej.

Zasady tworzenia typów bukmacherskich – 5 porad

  1. Twórz typy w oparciu o zdarzenia u bukmachera, nie zaczynaj nawet analizy tematu jeżeli nie masz na to dostępnego zakładu;
  2. Skup się na zdarzeniach, które mogą przynieść Tobie zysk, tworząc typy bukmacherskie omijaj kursy poniżej 1,5;
  3. Sprawdzaj stale swoją skuteczność, dzięki czemu będziesz wiedział jaki rodzaj typów daje Tobie najwyższe zyski;
  4. Staraj się ograniczyć swoje typy bukmacherskie do dziedzin sportu, na których naprawdę się znasz i posiadasz odpowiednie dane oraz statystyki;
  5. Tworząc darmowe typy bukmacherskie nie kieruj się sympatiami co do danej drużyny czy zawodnika, obstawianie zespołu któremu kibicujesz, w takich sytuacjach najlepiej odpuścić.

Podobnie ma się to jeżeli chodzi o dobieranie typów bukmacherskich za friko w internecie. Jak sprawdzić, czy dany typ faktycznie może zapewnić nam jakiś zysk?

Jak dobierać typy bukmacherskie w internecie – najważniejsze reguły

  1. Zawsze sprawdzaj skuteczność danego typera,
  2. Ufaj swojej intuicji i analizie, jeżeli znajdziesz gotowe typy bukmacherskie na cały kupon i uważasz jakieś zdarzenie za niepewne, nie korzystaj z niego lub zamień je na bardziej bezpieczne, np. zakład na wygraną gospodarzy w formie bez remisu czy zdarzenie z podpórką (czyli, że dana drużyna wygra lub zremisuje),
  3. Nie zrażaj się do danego typera, zdarzenia czy konkretnego rodzaju zakładu po jednej nieudanej próbie – w bukmacherce nawet najlepsi regularnie notują porażki – najważniejszy jest zysk w dalszej perspektywie. Bierz pod uwagę jakość i wnikliwość analizy, to powinno zaprocentować w przyszłości,
  4. Typy na dziś na piłkę nożną, koszykówkę czy MMA możesz wykorzystać jako inspirację, nie musisz obstawiać tego samego zdarzenia, ale typ może wskazać Tobie wydarzenie, na które wcześniej nie zwróciłeś uwagi.

Najważniejsza porada na koniec. Pamiętajcie, że tworząc typy bukmacherskie za darmo możecie popaść w pewne tendencję. Możecie trafiać seriami, by potem mylić się kilka razy z rzędu. Najważniejsze to zawsze opierać się na chłodnej kalkulacji, a  w razie „spadku formy” nie bać się odpocząć, czy grając u jednego z legalnych bukmacherów, sięgnąć po darmowe typy bukmacherskie, na przykład z portalu Polski-Sport.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA

Reklama