Strona główna ME Polska 2017 Dawid Konarski kontuzjowany?!

Dawid Konarski kontuzjowany?!

0

Niemiła informacja dotarła do nas ze Stadionu Narodowego. Na kilkanaście godzin przed meczem otwarcia Mistrzostw Europy kontuzji doznał pierwszy atakujący reprezentacji, Dawid Konarski. 

Jak na razie nie znamy wielu szczegółów. Jak podaje portal worldofvolley.com, Konarski musiał opuścić dzisiejszy trening z bandażem i workiem lodu przy prawej kostce. Mamy nadzieję, że to nie jest poważny uraz i nie stanie on na przeszkodzie występom Konarskiego w turnieju, a podczas meczu z Serbią będziemy mogli zobaczyć naszego atakującego w pełni sił.

Kilka dni temu media obiegła informacja o kontuzji środkowego, Mateusza Bieńka. Zawodnikowi postawiono diagnozę uszkodzenia drugiego stopnia więzadła skokowo-strzałkowego przedniego, uszkodzenia mięśnia prostownika długiego palców i troczka prostowników. Rehabilitacja trwała dwa dni, we wtorkowy wieczór ogłoszono, że po konsultacji ze sztabem medycznym trenerzy oficjalnie zgłosili Bieńka do kadry na Mistrzostwa.

Liczymy na to, że limit kontuzji i drobnych urazów na ten turniej został już wyczerpany i zawody przebiegną w miłej, zdrowej atmosferze 😉

Komentarze