Strona główna Esport Diablo III Eternal Collection dostępne na Nintendo Switch

Diablo III Eternal Collection dostępne na Nintendo Switch

0

Najlepsza wersja kultowej fabularnej gry akcji autorstwa Blizzard Entertainment Diablo III Eternal Collection obejmuje całą zawartość, wszystkie dodatki i aktualizacje. Teraz najnowsi bohaterowie Sanktuarium mogą dołączyć do walki w wielkim stylu, dzięki zestawowi Diablo III Eternal Collection z Nintendo Switch i zgromadzić ogromne skarby za pomocą amiibo Goblina skarbnika.

Paryż – 2 listopada 2018 – Sługi Piekła jeszcze nigdy nie były tak potężne, ale oto przybyło wsparcie! Dziś spółka Blizzard Entertainment ogłosiła, że Diablo III® Eternal Collection™ jest już dostępne na Nintendo Switch i do odwiecznej wojny z siłami Płonących Piekieł mogą dołączyć nowi bohaterowie.

Edycja Eternal Collection obejmuje wszystkie dotychczasowe elementy, ulepszenia i aktualizacje Diablo III, w tym także cieszący się uznaniem krytyków dodatek Reaper of Souls®, opublikowany w zeszłym roku pakiet Przebudzenie Nekromantów™ oraz przedmioty dostępne wyłącznie na konsoli Nintendo Switch takie jak ozdobny zestaw pancerza do transmogryfikacji oparty na legendzie o Ganondorfie – pamiętnym złoczyńcy z serii The Legend of Zelda. Diablo III Eternal Collection zawiera złożoną z pięciu aktów kampanię fabularną, której akcja toczy się w pełnym niebezpieczeństw świecie Sanktuarium, zapewniający nieskończoną liczbę gier tryb przygodowy i siedem potężnych klas postaci. Wersja ta to idealny zestaw dla wszystkich początkujących łowców demonów i weteranów, którzy chcieliby oczyszczać Sanktuarium w podróży.

„Eternal Collection zapewnia użytkownikom Nintendo Switch wszystkie elementy Diablo III. Teraz losy wielkiej wojny między Królestwem Niebios a Płonącymi Piekłami naprawdę spoczną w ich rękach” – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. „Nie możemy się już doczekać, kiedy podzielimy się wszystkimi wyzwaniami, przygodami i upragnionymi łupami z naszymi najnowszymi sojusznikami w Sanktuarium”.

Gracze, którzy pragną uczcić przybycie Władcy Grozy na najnowszą platformę w rodzinie Nintendo mogą już kupić Zestaw Diablo III Eternal Collection z Nintendo Switch – stworzony specjalnie dla najnowszych bohaterów Sanktuarium, stylizowany na kanwie mrocznego oblicza Władcy Grozy. Zestaw obejmuje inspirowaną motywami z gry Diablo III konsolę Nintendo Switch ze stacją dokującą, a także etui podróżne ozdobione motywami z Diablo III oraz kod umożliwiający pobranie gry Diablo III Eternal Collection.

Bohaterowie, którzy chcieliby zwiększyć swoje szanse podczas krucjat, mogą skorzystać z obsługi amiibo™ w Diablo III Eternal Collection i schwytać amiibo Goblina skarbnika, które będzie dostępne już w grudniu. Po zeskanowaniu amiibo Goblina skarbnika otworzy się portal do królestwa Chciwości – pełnej kosztowności mitycznej krainy skarbów bronionej przez samą Baleronową. Dodatkowo gracze będą mogli zeskanować raz dziennie każde dostępne amiibo, aby przyzwać watahę czempionów, której pokonanie zapewnia łupy i doświadczenie.

Diablo III Eternal Collection dostosowano do gry na konsoli Nintendo Switch, dzięki czemu gracze otrzymają dostęp do pełnego wachlarza rozwiązań zapewniających satysfakcję z gry zarówno z użyciem kontrolera Joy-Con, jak i Pro Controller. Pełny zestaw opcji gry wieloosobowej gwarantuje, że zawsze i wszędzie będzie można grać ze znajomymi. W rozgrywce będzie mogło brać udział maksymalnie czterech graczy – bezprzewodowo, przez usługę Nintendo Switch Online lub na dzielonym ekranie pojedynczej konsoli Nintendo Switch.

Gra Diablo III: Eternal Collection na Nintendo Switch jest już dostępna w sklepach na całym świecie oraz w Nintendo eShop, w sugerowanej cenie detalicznej 249 PLN.

Komentarze