FIFAe Nations Cup. Polska liderem grupy D po pierwszym dniu zmagań

28 lip 2022, 07:45

Reprezentacja Polski doskonale rozpoczęła zmagania na mistrzostwach świata FIFAe Nations Cup 2022. Biało-czerwoni pierwszy dzień turnieju zakończyli na szczycie tabeli grupy D, gromadząc na swoim koncie aż jedenaście punktów.

Polacy znakomicie rozpoczęli FIFAe Nations Cup 2022

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Polacy na turnieju pojawili się w trzyosobowym składzie. Nasz kraj na mistrzostwach świata FIFAe Nations Cup 2022 reprezentują: Damian “Damie” Augustyniak, Bartosz “bejott” Jakubowski oraz Kacper “Furman” Furmanek. Pierwszego dnia zmagań zawodnicy spisali się znakomicie i zgromadzili na swoim koncie aż 11 punktów.

Pierwszy mecz miał miejsce z Maroko. Wyjściowym składem Polaków był tu duet Augustyniak – Furmanek. Polacy dzięki bramce zdobytej w samej końcówce zdołali pokonać reprezentację z Afryki i wygrali 2:1. Gorzej poszło biało-czerwonym w drugim starciu. Tu nasi zawodnicy zremisowali bowiem z Włochami 1:1.

Prawdziwy charakter Polacy pokazali w kolejnym starciu. Z reprezentacją Indii nasi zawodnicy przegrywali już dwiema bramkami, by ostatecznie wygrać całe starcie w stosunku 3:2. W kolejnym starciu udało im się osiągnąć remis (0:0 z Holandią) oraz jeszcze jedno zwycięstwo (0:1 z Meksykiem). Tym samym zakończyli środowe zmagania w grupie D na pierwszym meczu.

Tabela grupy D po środowych meczach:

  1. Polska 11 pkt
  2. Holandia 10 pkt.
  3. Meksyk 8 pkt.
  4. Włochy 5 pkt.
  5. Indie 5 pkt.
  6. Maroko 1 pkt.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Mecze “Damiego”, “bejotta” i “Furmana” na mistrzostwach świata FIFAe Nations Cup 2022 można oglądać na stronie internetowej tvp.sport.pl oraz na kanałach TVP Sport na YouTube i Twitchu. Za komentarz odpowiedzialni są Krzysztof „Mr.Cogito” Lenarczyk, Korneliusz „N3jxiom” Rzeźwicki oraz Jakub Pobożniak. Turniej potrwa do 30 lipca. Łączna pula nagród wynosi 400 tysięcy euro.

Wisła Kraków zamyka wszystkie sekcje. Wielki koniec w polskim esporcie

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA