Wielki awans w rankingu FIFAe. Polacy są już na drugim miejscu

3 sie 2022, 14:52

Kilka dni temu reprezentacja Polski w grze FIFA 22 sięgnęła po wicemistrzostwo świata. Dzięki wspaniałej postawie nasi zawodnicy zanotowali ogromny awans w globalnym rankingu. Biało-czerwoni zostali liderami klasyfikacji.

Polacy zajęli drugie miejsca na FIFAe Nations Cup 2022

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Reprezentacja Polski, w składzie  Damian “damie” Augustyniak, Kacper “furman” Furmanek i Bartosz “bejott” Jakubowski, znakomicie spisała się podczas niedawno zakończonych mistrzostw świata w grze FIFA 22. W sobotnie popołudnie biało-czerwoni pokonali Szwecję (3:0, 3:1) w półfinale FIFAe Nations Cup 2022. Wcześniej uporali się z m.in. z reprezentacjami Iranu czy Portugalii.

Ostatecznie Polakom nie udało się wygrać turnieju. W meczu finałowym z Brazylią biało-czerwoni stracili gola w ostatniej minucie spotkania (2:1). Tym samy z Kopenhagi wrócili ze srebrnym medalem. Dla naszych zawodników jest to jednak historyczny sukces. Wynik jest tym bardziej imponujący, że nasza reprezentacja dopiero debiutowała na turnieju tej rangi.

Dzięki temu Polacy awansowali aż o dziewiętnaście pozycji w światowym rankingu FIFAe. Turniej  FIFAe Nations Cup 2022 zawodnicy z naszego kraju rozpoczynali jako 21. drużyna klasyfikacji. W najnowszym zestawieniu znajdują się natomiast na drugim miejscu. Biało-czerwoni mogą pochwalić się sumą 1952,36 punktów. Obecnie reprezentacja Polski ustępuje jedynie swojemu pogromcy ze starcia finałowego, czyli Brazylii.

Polacy wicemistrzami świata! Znakomity wynik naszych esportowców

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA