Dobry mecz szczecinian!

3 mar 2017, 20:15

Drugi mecz 25. kolejki został rozegrany pomiędzy Łuczniczką Bydgoszcz ,a Espadonem Szczecin. Mecz zakończył się wygraną Espadonu.

Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej gry(5:5). Dzięki skutecznej grze w bloku szczecinianie uzyskali prowadzenie(6:10). Fantastyczna gra Dominika Depowskiego pozwoliła szczecinianom na utrzymanie prowadzenia w drugiej części partii(11:15). Seria na zagrywce Sacharewicza pozwoliła bydgoszczanom na powrót do gry(16:16). Błędy po stronie Łuczniczki dały prowadzenie szczecinianom(17:23). Pierwszą partię zakończyła zepsuta zagrywka Bobrowskiego(21:25).

Drugi set rozpoczął się od prowadzenia szczecinian(3:6). W dalszej części partii gra toczyła się punkt za punkt(8:10). Fatalna gra w obronie  szczecinian doprowadza do wyrównania(10:10). Seria zagrywek Katicia daje prowadzenie gospodarzom(16:13). Błąd Klutha zwiększył prowadzenie bydgoszczan(22:18). Seta kończy blok Nowakowskiego na Michale Ruciaku(25:20).

Trzecia partia zaczęła się od niewielkiego prowadzenia Espadonu(5:7).W aut kiwał Jurkiewicz(7:11). As serwisowy Gałązki(8:14). Autowy atak Yudina powiększa prowadzenie gości(9:15). Seria na zagrywce Marcela Gromadowskiego (15:18). Autowa zagrywka Miluszewa(18:21). Kontry wykorzystane przez bydgoszczan doprowadziły do ciekawej końcówki(21:22).Atak Ruciaka z pipe’a zakończył trzeciego seta(23:25).

Ostatnia partia rozpoczęła się od prowadzenia szczecinian(3:6). Kolejny atak Rohonka w aut(6:13). Epspadon Szczecin utrzymywał wysokie prowadzenie w drugiej części seta(12:17). Yudin popełnił kolejny błąd w ataku(14:19). Gałązka zaatakował skutecznie ze środka i zapewnił przejście szczecinianom(17:21). Czwartą partie zakończyła autowa zagrywka Filipiaka(22:25).

Łuczniczka Bydgoszcz-Espadon Szczecin 1:3(21:25,25:20,23:25,22:25)

MVP:Janusz Gałązka

Łucznika Bydgoszcz: Nowakowski, Katić, Yudin, Filipiak, Szczurek, Sacharewicz, Czunkiewicz (libero)

Espadon Szczecin : Gałązka, Depowski, Zajder, Miluszew, Ruciak, Kozłowski, Murek (libero)