Druga wygrana Polski w “Turnieju Majowym”!

2 maj 2015, 21:55

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej odniosła drugie zwycięstwo w towarzyskim turnieju rozgrywanym w Krakowie i Katowicach. Podopieczni Michaela Bieglera pokonali dziś Egipt 27-20. Wczoraj Polska wygrała z Rumunią.

Początek dzisiejszego spotkania był bardzo wyrównany. Wynik ciągle oscylował w okolicy remisu. Dopiero w 25 minucie nasza drużyna pierwszy raz wyszła na dwubramkowe prowadzenie, a w kolejnych minutach powiększyła przewagę do czterech trafień. Ostatecznie pierwsza część rywalizacji zakończyła się wynikiem 12:8.

W drugie połowie przewaga szybko wzrosła do siedmiu bramek. Egipcjanie próbowali odrobić stratę, ale było ich stać jedynie na zmniejszenie różnicy do czterech trafień w najlepszym momencie. Końcowy wynik to 27-20. MVP spotkania po naszej stronie został Sławomir Szmal.

Jutro w Katowickim Spodku o godzinie 17:00 Polska zagra z Brazylią.