Strona główna Siatkówka Polacy za granicą “Dziku” zmienia klub!

“Dziku” zmienia klub!

0

Kapitan naszej reprezentacji – Michał Kubiak zmienia klub. O transferze naszego reprezentanta z ligi japońskiej do chińskiej. Poinformował agent zawodnika Georges Matijasević.

Popularny „Dzik” dołączy do drużyny Pekin Volley na finał rozgrywek. Mistrzem Japonii okazał się zespół naszego kapitana – Panasonic Panthers. Do rozegrania w kraju Kwitnącej Wiśni został jedynie puchar. Nasz kapitan nie lubi się nudzić, a do reprezentacji jeszcze sporo czasu. Pierwsze zgrupowanie „Orłów” zaplanowane jest na drugi tydzień maja. Dlatego też podjął ciekawą decyzję o chwilowej zmianie otoczenia. Zagra w finale ligi chińskiej. Drużyna z Pekinu zmierzy się w nim z ekipą Shanghai VC. Decydujące rozstrzygnięcie rozpocznie się 1 kwietnia. Nowymi kolegami z drużyny Polaka, będą siatkarze dobrze znani z plusLigowych parkietów: Kevin Tillie, John Gordon- Perrin, a także Facundo Conte.

Po krótkiej eskapadzie do Chin Kubiak powróci do swojego poprzedniego klubu Panasonic Panthers i zagra, z nim w maju, w Pucharze Kurowashiki. Więc nasz kapitan ma szansę na potrójną koronę. Misiek powodzenia!

Komentarze