Strona główna Esport EA przedstawiło lokalizację gry Battlefield V

EA przedstawiło lokalizację gry Battlefield V

0

Electronic Arts poinformowało, że gra Battlefield V zostanie wydana w Polsce w polskiej i angielskiej wersji językowej na wszystkie platformy. Gracze, którzy wolą grać z oryginalną ścieżką dźwiękową będą mogli swobodnie zmienić język gry na angielski.

Osoby, które cenią sobie polską lokalizację z pewnością docenią fakt, że przy nagrywaniu lektorów wykorzystano niestandardowe narzędzia, które mają sprawić, że ich głosy jeszcze autentyczniej będą oddawać emocje na polu walki.

Warto również nadmienić że w Historiach Wojennych – trybie dla pojedynczego gracza, niezależnie od wybranego języka – w grze głosy postaci pozostaną oryginalne. Przykładowo niemieccy żołnierze będą zawsze mówić po niemiecku a członkowie norweskiego ruchu oporu – po norwesku. Oczywiście napisy zostaną przetłumaczone. Ma to jeszcze bardziej zwiększyć immersję w odbiorze przedstawionych historii.

Światowa premiera Battlefield V na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One już 20 listopada. Subskrybenci Origin Access Premier, a także EA Access i Origin Access, będą mogli zagrać w Battlefield V już od 9 listopada.

Komentarze