czwartek, 30 czerwca, 2022

ENCE w półfinale PGL Majora! Pewne zwycięstwo z Copenhagen Flames

Właśnie zakończył się ćwierćfinał rozgrywany między ENCE i Copenhagen Flames. To właśnie piątka z Polakami w drużynie okazała się górą i pewnie wygrała 2:0. ENCE w półfinale PGL Majora w Antwerpii! 

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

ENCE w półfinale

Spotkanie rozpoczęło się od mapy Vertigo wybranej przez Copenhagen Flames. Idealnie jednak zaprezentowali się gracze fińskiej organizacji, gdyż po pierwszej połowie po stronie antyterrorystów prowadzili 12:3. W końcówce pierwszego starcia pojawiło się trochę nerwów, ale ostatecznie Vertigo zakończyło się zwycięstwem ENCE 16:10.

Następnie obie ekipy spotkały się na Nuke i był to wybór Polaków oraz spółki. Pierwszą część mapy ENCE zaczęło w terrorystach i wywalczyło niezłą zaliczkę w postaci 6. rund. Po zmianie stron pokazali już pełną dominację i zasłużenie zakończyli Nuke’a wynikiem 16:12. Po ekscytującym pojedynku mamy ENCE w półfinale.

Świetnie ogląda się triumfujących Dychę i Hadesa wraz z kolegami drużyny. ENCE może udać się na odpoczynek, gdyż czekają teraz na zwycięzcę starcia Natus Vincere – Heroic. Półfinałowy pojedynek z udziałem Polaków rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:00. Jeśli okażą się góra w kolejnym meczu, to zobaczymy naszych rodaków w wielkim finale PGL Major w Antwerpii.

ENCE – Copenhagen Flames
16-10 Vertigo
16-12 Nuke

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA