F1KU zagra w OG! Polak dołączy do mantuu i reszty zespołu

Polski gracz CS:GO został ogłoszony nowym zawodnikiem organizacji OG. F1KU po przygodzie w AGO wskakuje na wyższy poziom i zostaje częścią międzynarodowej drużyny. Młody talent polskiej sceny będzie występował m.in. z innym Polakiem – mantuu.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

F1KU zagra w OG

OG oficjalnie ogłosiło dołączenie dwóch nowych graczy do swojej organizacji. Jednym z jest Polak – Maciej “F1KU” Miklas, a drugi to Czech Adam “NEOFRAG” Zouhar. Nowi zawodnicy uzupełnią drużynę, która wcześniej pożegnała się z dwoma Duńczykami – niko i valde. Obaj zostali przesunięci na ławkę rezerwowych po tym jak OG nie zdołało zakwalifikować się do PGL Major w Antwerpii.

F1KU to 18-letni talent na polskiej scenie CS:GO, który od dłuższego czasu świetnie się prezentował i na pewno zwrócił na siebie uwagę występem w ESL Pro League. Maciej Miklas od grudnia 2019 roku występował w barwach AGO i właśnie dostał szansę zaistnienia w silniejszej drużynie.

Po raz kolejny sprawdza się trend tworzenia zespołów złożonych z graczy z kilku narodowości. Czy F1KU i mantuu pójdą w ślady dychy i hadesa wspinając się na najwyższy poziom światowego CS:GO? OG w nowym składzie wystąpi już dzisiaj w meczu pokazowym z MIBR. Zwycięzca zainkasuje ponad $32 000, a przegrana ekipa blisko $21 500.

Pełny skład OG prezentuje się następująco: 

Nemanja “nexa” Isaković
Shahar “flameZ” Shushan
Mateusz “mantuu” Wilczewski
Maciej “F1KU” Miklas
Adam “NEOFRAG” Zouhar

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA