Fame MMA 17: Transmisja i Karta Walk. W walce wieczoru Ferrari i Łaszczyk

W krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się w piątek gala Fame MMA 17. Walką wieczoru będzie pojedynek Amadeusz „Ferrari” Roślik – Kamil Łaszczyk. W  wydarzeniu wezmą również udział m.in. Robert Karaś, Wacław „Wac Toja” Osiecki czy Tomasz „Gimper” Działowy. Gdzie i kiedy transmisja?

Walka Ferrari – Łaszczyk zwieńczeniem gali Fame MMA 17

Przed nami pierwsza w tym roku gala Fame MMA. Wydarzenie oznaczone numerem siedemnastym odbędzie się już w piątek 3 lutego. Łącznie w oktagonie zobaczymy 10 pojedynków. Główną ozdobą Fame MMA 17 ma być walka Amadeusz „Ferrari” Roślik – Kamil Łaszczyk. Ten pojedynek jest szczególnie interesujący, gdyż weźmie w nim udział profesjonalny pięściarz.

Piątkowego starcia wyczekują więc wszyscy kibice, którzy chcą zobaczyć, jak freak fighter poradzi sobie w klatce z pełnoprawnym sportowcem. Trzeba bowiem pamiętać, że Kamil Łaszczyk w swoje karierze zdobywał m.in. tytuły WBO Inter-Continental, pas WBF czy Międzynarodowe Mistrzostwo Polski.

Ponadto na gali FAME MMA zobaczymy występ Roberta Karasia, który ma na swoim koncie tytuł mistrza i rekordzisty świata w Ultra Triathlonie m.in. na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Biegaczowi przyjdzie się w klatce zmierzyć z raperem Filipem „Filipkiem” Marcinkiem.

Transmisja. Gdzie i kiedy oglądać galę w Krakowie?

Siedemnasta gala spod szyldu Fame MMA rozpocznie się już w piątek 3 lutego o godzinie 19:30. Dostęp do wydarzenia można wykupić w formacie PPV. Na widzów czekają dwa pakiety – BASIC w cenie 34,99 zł i PREMIUM w cenie 39,99 zł. Można je zakupić na oficjalnej stronie organizatora – Fame MMA TV.

Pełna karta walk

Walka wieczoru:
Amadeusz "Ferrari" Roślik-Kamil "Szczurek" Łaszczyk
Karta Główna:
Marcin "Polish Zombie" Wrzosek Piotr "Szeli" Szeliga
Piotr "Szeli" Szeliga-Michał "Boxdel" Baron
Wacław "Wac Toja" Osiecki -Sebastian "Alterboy" Fabijański
Alan Kwieciński-Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
Cezary "Czarmagedon" Jóźwik-Tomasz "Gimper" Działowy
Łukasz "Mandzio" Samoń-Karol "Karolek" Dąbrowski
Filip "Filipek" Marcinek-Robert Karaś
Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk-Wiktoria "Wiki" Jaroniewska
Marcin Krasucki -Mikołaj Magdziarz

UFC Vegas 68. Tybura – Ivanov: Zakłady i Typy (02.01). Kolejna walka Polaka w UFC!

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA

Reklama