FIFA 22 w PlayStation Plus na Maj 2022 (PS4/PS5). Liga JohnnyBet z Nagrodami!

Aktualizacja: 19 maj 2022, 07:32
17 maj 2022, 16:01

Przez cały maj posiadacze konta PS Plus na konsolach PlayStation 4 oraz 5 mogą za darmo pobierać grę FIFA 22. Istnieje też możliwość odebrania paczki z kartami piłkarzy oraz jednej ikony. Jest to idealny moment, aby rozpocząć rywalizację o prawdziwe nagrody w lidze JohnnyBet.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

FIFA 22 w PlayStation Plus + liga JohnnyBet

Subskrybenci PlayStation Plus do końca maja mogą za darmo pobierać i grać w najnowszą wersję najpopularniejszej symulacji piłki nożnej. FIFA 22, jak każda jej kolejna wersja okazała się wielkim hitem. Jeśli nie posiadasz tego tytułu w swojej bibliotece, warto skorzystać z “bonusu”, który przygotowało Sony.

Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że w sklepie PS Store można skorzystać ze specjalnego dodatku w postaci DLC zawierającego Pro Starter’s Pack oraz Icon Superstar Loans – karty z piłkarzami oraz 1 z 3 ikon, które przydadzą się do rozgrywki internetowej. DLC jest dostępne do pobrania w sekcji dodatków przypisanych do danego tytułu.

Tym samym zachęcamy do wzięcia udziału w internetowych rozgrywkach ligowych, organizowanych przez JohnnyBet. Każdego tygodnia pula nagród wynosi 300 euro – najlepszy gracz otrzymuje 70 euro, drugi 50, a trzeci 30. Reszta jest dzielona pomiędzy czterech uczestników, którzy uplasowali się tuż za podium.

JohnnyBet liga FIFA 22

Ponadto wszystkie zdobyte punkty zliczają się do rankingu globalnego, w którym gracze walczą o takie nagrody, jak: bilet na finał Ligi Mistrzów, krzesło gamingowe Diablo X-Fighter czy zestawy dźwiękowe od Creative. Zapoznaj się z regulaminem rozgrywek.

FIFA 23 będzie ostatnią z serii! Za rok pojawi się EA SPORTS FC

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA