Strona główna Siatkówka Polacy za granicą Filar zostaje w Conegliano! Joanna Wołosz przedłużyła kontrakt z Imoco Volley

Filar zostaje w Conegliano! Joanna Wołosz przedłużyła kontrakt z Imoco Volley

0
Foto: Flickr.com

Joanna Wołosz, uznawana przez wielu jako jedna z najlepszych rozgrywających na świecie, zostaje na dłużej w Conegliano. Klub nie opublikował jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie – ale jak podaje dziennikarz ,,La Gazetta dello Sport” Gian Luca Pasini, Joanna Wołosz przedłużyła kontrakt ze swoim dotychczasowym zespołem, Imoco Volley Conegliano.

Można powiedzieć, iż polska rozgrywająca jest żelaznym trzonem włoskiej ekipy. Dwa tytuły mistrzyń kraju oraz zdobyty w ostatnim czasie tytuł klubowego mistrza świata sprawiły, iż włoski gigant nie chciał się pozbyć tak doświadczonej zawodniczki, jak Wołosz. Nie wiadomo jednak o żadnym ze szczegółów nowego kontraktu polskiej rozgrywającej.

Joanna Wołosz jest związana z mistrzem Włoch od 2017 roku. Każdy kończyła ze złotym medalem mistrzostw Italii. Dodatkowo dwukrotnie triumfowała w krajowym Superpucharze. Osiągała także z zespołem sukcesy na arenie międzynarodowej. Ważne jest również to, że Polka wielokrotnie podkreślała w swoich wypowiedziach to, że w klubie z Conegliano czuje się na prawdę dobrze. Zapewne był to jeden z czynników, które ostatecznie zadecydowały o podjęciu takiej decyzji.

Źródło: polsatsport.pl

Komentarze