Fiodor Czerkaszyn musiał wycofać się z gali Knockout Boxing Night 32 w Kaliszu

22 sty 2024, 17:39

Fiodor Czerkaszyn miał w najbliższą sobotę wziąć udział w gali Knockout Boxing Night 32 w Kaliszu. Polsko-ukraiński pięściarz z powodów osobistych musiał przełożyć jednak swój powrót do ringu. O swojej decyzji zawodnik poinformował w mediach społecznościowych. Fiodor Czerkaszyn ostatni raz walczył w sierpniu 2023 roku

Fiodor Czerkaszyn swoją ostatnią walkę w zawodowym ringu stoczył jeszcze sierpniu 2023 roku. Podczas wrocławskiej gali Usyk – Dubois niepokonany dotychczas pięściarz musiał uznać wyższość Francuza Anauela Ngamissengue, który wygrał z nim przez decyzję sędziowską. Była to pierwsza porażka Czerkaszyna w karierze. Wcześniej wygrał 22 walki.

Powrót pięściarza do ringu miał nastąpić pod koniec stycznia na gali Knockout Boxing Night 32 w Kaliszu. Już wiadomo, że do walki z udziałem tego zawodnika nie dojdzie. Wszystko z powodu straty jednego z członków rodziny. Nowa data powrotu Czerkaszyna do boksu nie jest jeszcze znana.

Z wielkim żalem informuję, że niedawno straciłem bliskiego członka mojej rodziny. Postanowiłem, że teraz, w obliczu tej tragedii, moje miejsce jest u boku moich najbliższych. Nie jestem w stanie skoncentrować się na treningach i przygotowaniach do walki, gdy serce i myśli są gdzie indziej – napisał polsko-ukraiński zawodnik.

Przepraszam wszystkich, którzy czekali na tę walkę. Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję i podzielicie się ze mną współczuciem w tym trudnym dla mnie czasie. Dziękuję za zrozumienie – dodał Czerkaszyn.

Nie zmieni się natomiast główna atrakcja kaliskiej gali. W walce wieczoru Adam Balski zmierzy się z Arturem Górskim o pas WBC Francophone kategorii bridger. W innych starciach zaprezentują się również m.in. Paweł Stępień, Petro Lakotskyi, Miłosz Grabowski i Maciej Drozdowski. Gala KNB 32 odbędzie się już w sobotę 27 stycznia.Cierpliwość kibiców nagrodzona. Data walki Fury – Usyk potwierdzona

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA