Fiziev – Gamrot (24.09): Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja UFC Vegas 79

Aktualizacja: wrz 23 2023, 19:24
wrz 21 2023, 16:00

W nocy z soboty na niedzielę Mateusz Gamrot wróci do oktagonu. Polski zawodnik wejdzie do klatki wraz z Rafaelem Fizievem podczas walki wieczoru gali UFC Vegas 79. Potencjalne pokonanie zawodnika z Azerbejdżanu znacznie zbliży “Gamera” do upragnionego pojedynku o pas mistrzowski wagi lekkiej. Gdzie i kiedy oglądać pojedynek Fiziev – Gamrot?

Liga Typerów Polski-Sport.pl

UFC Vegas 79. Mateusz Gamrot stanie przed wielką szansą

Mateusz Gamrot to jeden z najlepszych zawodników wagi lekkiej. Polak w przeszłości był mistrzem organizacji KSW, a od 2020 roku próbuje podbić świat UFC. W największej amerykańskiej federacji MMA idzie mu znakomicie. “Gamer” ma już na swoim koncie pięć zwycięstw. W swojej ostatnie walce zawodnik z Bielska-Białej pokonał Jalina Turnera. Ten pojedynek miał miejsce w marcu podczas gali UFC 285.

Teraz Gamrot zmierzy się z reprezentującym Azerbejdżan Rafaelem Fizievem. Potencjalna wygrana polskiego zawodnika powinna znacząco zbliżyć go do wymarzonej walki o pas mistrzowski wagi lekkiej. Łatwo jednak nie będzie, gdyż Fiziev w UFC ma jeszcze większe doświadczenie od naszego zawodnika. Jego pierwszy pojedynek miał miejsce jeszcze w kwietniu 2019 roku.

Trzeba jednak podkreślić, że Fiziev przegrał swoją ostatnią walkę w klatce UFC. Ta miała miejsce w marcu podczas gali UFC 286. Przed londyńską publicznością lepszy okazał się od 30-latka Justin Gaethje. Pomimo tej porażki zawodnik z Azerbejdżanu uważany jest za jednego z najlepszych zawodników wagi lekkiej, który słynie z nieprzeciętnych umiejętności w stójce.

Rafael Fiziev – Mateusz Gamrot: Gdzie oglądać? Transmisja

Walka Rafael Fiziev – Mateusz Gamrot odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (23-24 września). Pojedynek powinien rozpocząć się nie wcześniej niż o godzinie 3:00 czasu polskiego. Wcześniej czeka nas jeszcze 10 innych pojedynków w ramach gali UFC Vegas 79. Karta wstępna będzie transmitowana tylko w usłudze UFC Fight Pass. Z kolei kartę główną (od godziny 1:00) oraz starcie z udziałem Gamrota pokażą również stacje Polsat Sport oraz Polsat Box Go.

Fiziev – Gamrot (24.09): Zakłady, Typy, Zapowiedź. Karta walk UFC Vegas 79

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA