Fiziev zaczepia, Gamrot odpowiada. We wrześniu zawalczą w UFC?

Mateusz Gamrot po raz ostatni w oktagonie UFC zameldował się w marcu bieżącego roku. Wówczas decyzją sędziów pokonała Jalina Trunera. Polak już szuka sobie kolejnego rywala, a tym może zostać walczący w kategorii lekkiej Rafael Fiziev. Potencjalny pojedynek mógłby odbyć się już latem.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Gamrot chciałby, aby jego kolejnym rywalem został Fiziev

Kilka dni temu media sportowe obiegła informacja o szykowanej na sierpień walce Mateusza Gamrota z Rafaelem Fizievem. Plotkom zaprzeczył menedżer azerskiego zawodnika Daniel Rubenstein, który podkreślił, że jego podopieczny nie dostał jeszcze żadnej propozycji walki. Sami zawodnicy nie odnieśli się wówczas do całej sytuacji.

Rafael Fiziev dopiero w środę złamał medialną ciszę. Zawodnik UFC umieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformował, że chce wrócić w sierpniu do oktagonu i szuka dobrego rywala. Od razu odpowiedział mu Mateusz Gamrot, który zaproponował wspólny pojedynek. Polak zaproponował pięciorundową walkę, ale z inną datą. Gamer chciałby wrócić do klatki we wrześniu.

Zaczepki ze strony reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team łączą się z wcześniejszymi wypowiedziami 32-latka, który to właśnie w Fizievie widział idealnego rywala do kolejnego pojedynku. “To jest najbardziej prawdopodobne. Najbardziej realną opcją jest Fiziev” mówił Polak w programie Oktagon Live.

Fiziev przegrał swoją ostatnią walkę, która miała miejsce podczas marcowej gali UFC 286 w Londynie. „Ataman” musiał uznać wyższość Justina Gaethje, który pokonał go dzięki decyzji sędziów. Z kolei Gamrot wyszedł zwycięsko z pojedynku z Jalinem Turnerem. Wyczyn Polaka był tym bardziej imponujący, że walkę wziął w zastępcie na trzy tygodnie przed jej rozegraniem.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

KSW 83: Colosseum 2. Zakłady, typy bukmacherskie, karta walk (03.06). Kupon AKO z kursem 1611.22

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA