Floyd Mayweather wraca na ring! Stoczy walkę w niesamowitym miejscu

7 kwi 2022, 14:47

Jeden z najlepszych pięściarzy w historii boksu wraca na ring. Floyd Mayweather Junior weźmie udział w pokazowej walce, która będzie miała miejsce na lądowisku helikopterów w Dubaju.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Amerykanin wie, jak doskonale zarabiać na swoim talencie nawet po zakończeniu profesjonalnej kariery. Pomimo że ostatni pojedynek na zawodowym ringu stoczył jeszcze w 2017 roku, to cały czas wielkie pieniądze spływają na jego konto za walki pokazowe. Niepokonany Amerykanin teraz pokaże swoje umiejętności na lądowisku dla helikopterów na szczycie Burj Al Arab w Dubaju.

Floyd Mayweather kontra Don Moore

Przeciwnikiem Floyda Mayweathera Juniora będzie 42-letni Don Moore, który w 2016 roku zakończył profesjonalną karierę. Pojedynek zakontraktowano na 8 rund. Na tej samej gali pojawi się również jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników UFC Anderson Silva. Wydarzenie będzie miało miejsce 14 maja.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że dla Mayweathera to nie pierwsza walka pokazowa w ostatnim czasie. W 2018 roku zmierzył się on z japońskim kickbokserem — Tenshinem Nasukawą. Wielkie pieniądze Amerykanin zarobił także na pojedynku ze znanym YouTuberem Paulem Loganem.

Gołowkin – Murata (09.04): Zakłady bukmacherskie, Kursy, Typy. Walka o unifikacje pasów

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA