Francuzi zachwyceni Syprzakiem. “Wybitny mecz”

26 lut 2024, 19:33

Kamil Syprzak jest w tym sezonie jedną z czołowych postaci drużyny PSG. Polski szczypiornista dał kolejny popis w niedzielne popołudnie, w starciu z Montpellier. Zakończył je z liczbą 13 bramek, co zostało docenione we francuskich mediach.PSG z kolejnym ligowym zwycięstwem

W obecnym sezonie francuskiej ligi w piłce ręcznej nie znalazł się nikt, kto byłby w stanie stawić czoła drużynie PSG. Ekipa ze stolicy Francji wygrała wszystkie 18 dotychczasowych spotkań i pewnie kroczy po 10. z rzędu mistrzostwo kraju, choć do końca rozgrywek ma jeszcze 12 meczów.

W niedzielę Paryżanie wygrali 31:26 z Montpellier. Był to prawdopodobnie najtrudniejszy mecz w sezonie, bowiem rywalizowali z wicemistrzem kraju. Duży udział w tym zwycięstwie miał Kamil Syprzak, który był jedną z sił napędowych PSG w tym starciu.

Media zachwycone występem Kamila Syprzaka

Pojedynek z Montpellier był popisem Syprzaka. Polski szczypiornista zakończył spotkanie z liczbą 13 bramek i skutecznością na poziomie 100%. Złożyły się na to cztery wykorzystane rzuty karne, a także dziewięć celnych rzutów z gry. Francuskie media były zachwycone jego występem.

Dziennik “L’Equipe” napisał, że Polak rozegrał “wybitny mecz“, który był “wielkim wieczorem polskiego snajpera“. Do tego uznano go za “głównego architekta paryskiego sukcesu“. Stwierdzono nawet, że tak znakomite wyniki PSG w tym sezonie to w dużym stopniu właśnie zasługa Syprzaka.Iga Świątek z szansą na ważną nagrodę. Ponownie jest nominowana

Źródło:PSG

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA