środa, 17 sierpnia, 2022

Fury – Wilder 3 gdzie oglądać walkę? transmisja na żywo – stream online

Przed nami już trzeci część “sagi” pomiędzy Tysonem Furym, a Deontayem Wilderem. Walka została zaplanowana w nocy z 9 na 10 października (czasu polskiego). Mimo, że wielu kibiców, a także użytkowników zakładów bukmacherskich, wie, gdzie obstawiać walkę Fury’ego z Wilderem, nadal mają wątpliwości, gdzie będzie można obejrzeć opisywane starcie. Gdzie oglądać walkę Fury – Wilder “3”?
Transmisja na żywo odbędzie się w jednym z ogólnodostępnych, polskich kanałów telewizyjnych. Jeśli jesteście ciekawe w jakim, ten tekst jest przeznaczony dla Was.

Dwa pasy na szali

Stawką najbliższego starcia pomiędzy Tysonem Furym, a Deontayem Wilderem będą dwa pasy kategorii ciężkiej – WBC oraz The Ring. Będzie to jednocześnie walka wieczoru podczas eventu, który odbędzie się w Las Vegas. W trakcie gali będziemy mieć również polski akcent. Zanim dojdzie do starcia wieczoru, którego głównymi aktorami będą Tyson Fury oraz Deontay Wilder, Adam Kownacki po raz drugi skrzyżuje rękawice z Robertem Heleniusem. Warto przypomnieć, że Polak przegrał w pierwszej walce, która odbyła
się w marcu 2020 roku.

Statystyki walk Fury’ego i Wildera. Kto ma większe szanse na zwycięstwo?

Porównując rekord walk Tysona Fury’ego – 30 zwycięstw, 1 remis i 0 porażek – do statystyk Deontaya Wildera (42 wygrane, 1 remis oraz 1 porażka) nie można nie odnieść wrażenia, że wszystkie znaki “na niebie i ziemi” wskazują, że ten pojedynek zakończy się remisem. Naprzeciwko siebie staną dwaj, bardzo utytułowani pięściarze – jedne z legend tego sportu. Patrząc jednak na warunki fizyczne, można mieć “nadzieję”, że do tego remisu nie dojdzie. W tym przypadku, minimalną przewagą dysponuje “Gipsy King”. Tyson Fury może pochwalić się 206 centymetrami wzrostu oraz zasięgiem równym 216 cm. “Bronze Bomber” w obu przypadkach traci 5 centymetrów do swojego rywala. Atuty fizyczne będą więc po stronie Fury’ego.

Transmisja walki Fury – Wilder 3. Czy bukmacherzy udostępnią relację?

fortuna bonus na start

W przypadku wydarzeń sportowych na skalę globalną, mało któremu bukmacherowi udaje się pozyskać licencję lub sublicencję na transmitowanie danego wydarzenia. Podobnie jest w przypadku walki pomiędzy Tysonem Furym, a Deontayem Wilderem. Wśród polskich firm oferujących obstawianie zakładów wzajemnych jest to praktycznie niemożliwe. Zdajemy sobie sprawę, że wielu użytkowników jest zainteresowanych transmisją walki Fury – Wilder i najchętniej obejrzałoby ją u bukmacherów, jednocześnie łącząc oglądanie z obstawianiem starcia Tysona Fury’ego z Deontayem Wilderem.

Tym razem nie będzie to możliwe. Z tego powodu, na forach internetowych z dużą częstotliwością zaczęły pojawiać się pytania – gdzie obejrzeć walkę Fury’ego z Wilderem w TV? Jeśli jesteście ciekawi, która ze stacji telewizyjnych udostępniła informację na temat planowanej transmisji walki “Fury – Wilder 3” – nasz tekst przychodzi Wam “z pomocą”.

Stream online ze starcia Fury – Wilder znajdziecie na stronie TVP Sport. Oznacza to również, że walkę Fury – Wilder w TV obejrzycie w TVP Sport. Gala ma rozpocząć się w niedzielę około godziny 2:00. To jednak nie wszystko! Jeśli chcecie, zawsze możecie skorzystać z apki “TVP Sport” i obejrzeć walkę “Fury – Wilder 3” za pośrednictwem swojego urządzenia mobilnego. Jak widzicie, starcie Fury’ego z Wilderem możecie oglądać niemal w każdym miejscu “na ziemi”.

Jak obejrzeć walkę Fury – Wilder w aplikacji TVP Sport?

Tak, jak wspomnieliśmy, możecie skorzystać ze strony internetowej TVP Sport i obejrzeć walkę Fury – Wilder 3 bez pobierania aplikacji. Jeśli jednak nie będziecie mieli możliwości skorzystania, na przykład, z komputera, TVP Sport oferuje Wam obejrzenie tego pojedynku także z poziomu urządzenia mobilnego. Wystarczy, że pobierzecie aplikację TVP Sport. Jest ona dostępna zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android i możecie ją “zdobyć” przy użyciu Sklepu Play oraz AppStore.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA