Chelsea Londyn – Brighton (03.12): Lista kanałów TV i streamingów

3 gru 2023, 09:00

Jednym z hitów 14. kolejki angielskiej Premier League będzie starcie Chelsea Londyn z Brighton. Obie ekipy w pierwszych miesiącach sezonu 2023/2024 spisywały się poniżej oczekiwań i zajmują lokaty poza ligową czołówką. W zespole gości ponownie może wystąpić Jakub Moder, który wrócił do gry po bardzo długiej przerwie, spowodowanej kontuzją.

Chelsea Londyn – Brighton
03.12.2023, 15:00
14. kolejka Premier League

Jakub Moder otrzyma kolejną szansę?

Tydzień temu Jakub Moder zaliczył pierwszy występ w Premier League po przerwie trwającej 639 dni. Reprezentant Polski pojawił się na boisku w 77. minucie meczu Nottingham Forest – Brightom, który jego zespół wygrał 3:2. Ponownie może pojawić się na murawie już w niedzielne popołudnie. Przed startem trwającej kolejki popularne Mewy z 22 punktami na koncie zajmowały ósme miejsce w tabeli.

W pierwszych miesiącach sezonu 2023/2024 o 6 punktów mniej zgromadziła Chelsea Londyn i plasowała się na dziesiątej lokacie. The Blues mieli udany początek listopada, bo wygrali 2:0 z Blackburn w EFL Cup, a kilka dni później pokonali 4:1 Tottenham, który był liderem Premier League. Następnie stołeczny zespół zremisował 4:4 z Mancheterem City oraz przegrał 4:1 z Newcastle United.

Gdzie oglądać Chelsea Londyn – Brighton (03.12)?