Gdzie oglądać KSW 90 (20.01): Lista kanałów TV i streamingów

20 sty 2024, 12:15

W sobotę odbędzie się pierwsza w 2024 roku gala KSW, która opatrzona została numerem 90. W warszawskiej hali COS Torwar w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Arkadiusza Wrzoska i Ivana Vitasovicia. Podpowiadamy, gdzie i kiedy szukać transmisji z tego wydarzenia.

KSW 90
20.01.2024, 19:00
Gala KSW w COS TorwarWalka Wrzosek – Vitasović główną atrakcją gali w Warszawie

Sobotnia gala KSW odbędzie się w stolicy Polski, a więc na karcie walk zabraknąć ulubieńców miejscowej publiczności. Za zawodnika, który szczególni bliski jest warszawskim kibicom, bez wątpienia można uznać Arkadiusza Wrzoska. Ten w sobotni wieczór skrzyżuje rękawice do Ivanem Vitasoviciem.

Dla Polaka będzie to czwarty pojedynek w karierze w formule MMA. W sierpniu 2022 roku pokonał przed własną publicznością Tomasza Sararę. W kolejnych walkach rywalami Wrzoska byli Słowak Tomas Mozny oraz Rumun Bogdan Stoica. Każdy z tych pojedynków kończył się wygraną Wrzoska.

Poza walką wieczoru w KSW 90 zobaczymy jeszcze dziewięć pojedynków. Pełna karta walk obfituje w pojedynki z udziałem m.in. Bartosza Fabińskiego czy Adama Soldaeva. Łącznie w sobotę swoje umiejętności zaprezentuje nam aż 20 zawodników.

Gdzie oglądać KSW 90? Transmisja

  • Transmisja w TV: Brak
  • Transmisja w streamingu: Viaplay

Początek gali KSW w Warszawie o godzinie 19:00. Pojedynek wieczoru powinien rozpocząć się natomiast nie wcześniej niż o godzinie 23:00.Karta walk KSW 90. O której godzinie gala w hali COS Torwar?

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA