Gdzie oglądać Michał Masternak – Chris Billam-Smith (10.12): Lista kanałów TV i streamingów

Aktualizacja: 9 gru 2023, 11:49
7 gru 2023, 13:45

Na razie królem polskiego boksu jest Łukasz Rożański, ale w niedzielę może na pięściarskim tronie może zasiąść również Mateusz Masternak. Już 10 grudnia czeka go walka z Chrisem Billem-Smithem, której stawką jest pas mistrzowski WBO w kategorii junior ciężkiej. Podpowiadamy, gdzie i kiedy szukać transmisji z gali Masternak – Billam-Smith.Masternak – Billam-Smith
10.12.2023, 22:00
Walka o pas WBO wagi junior ciężkiej

Mateusz Masternak w drodze po pas organizacji WBO

Swoją profesjonalną karierę Mateusz Masternak rozpoczął w 2006 roku. Po siedemnastu latach wyrzeczeń i ciężkiej pracy jeden z najlepszych pięściarzy w naszym kraju, stanie przed swoją życiową szansą. Na gali w Wielkiej Brytanii powalczy o pas organizacji WBO. Jego rywalem, który wystąpi przed własną publicznością, będzie Anglik Chris Billam-Smith.

W swojej karierze Masternak stoczył już 52 pojedynki na zawodowych ringach. Z tego aż 47 pojedynków kończyło się korzystnie dla Polaka. Popularny “Master” poniósł tylko pięć porażek, a ostatnia miała miejsce jeszcze w październiku 2018 roku. Od tego czasu nasz zawodnik odnotował serię sześciu zwycięstw z rzędu. Ostatnim rywalem, którego pokonał, był Jason Whateley.

Z kolei Billam-Smith w swoim rekordzie ma tylko jedną porażkę. Pięściarzem, który zatrzymał Anglika, był w 2019 roku Richard Riakporhe. Poza tym aktualny posiadacz pasa WBO ma na koncie 18 zwycięstw. W ostatniej walce jego wyższość musiał uznać Lawrence Okolie, poprzedni mistrz wagi junior ciężkiej.

Gdzie oglądać Michał Masternak – Chris Billam-Smith (10.12)?

– Transmisja w TV: TVP Sport

– Transmisja w streamingu: Strona internetowa TVP Sport

Transmisja z gali rozpocznie się chwilę po godzinie 19:00. Walka wieczoru powinna rozpocząć się nie wcześniej niż o godzinie 22:00.Ponad 17 lat czekania. Mateusz Masternak krok od pięściarskiego raju

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA