Strona główna Siatkówka PlusLiga Grzegorz Bociek wraca na boisko?

Grzegorz Bociek wraca na boisko?

0

Kilka miesięcy temu sportowy świat obiegła informacja o chorobie nowotworowej, z którą zmagania rozpoczął młody polski siatkarz, grający obecnie w barwach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Grzegorz Bociek. Dzisiaj jednak dochodzą do nas coraz bardziej optymistyczne informacje na temat stanu zdrowia zawodnika i jego ewentualnym powrocie do treningów.
Jak sam powiedział w wywiadzie dla “Przeglądu sportowego”, zaczyna się już pojawiać na treningach swojego klubu. Na chwilę obecną zawodnik przyjmuje jeszcze ostatnie chemie i możliwe, że już w kolejnym sezonie zobaczymy go w pełni sił i formy na parkiecie Plus Ligi.

Jak mówi sam Grzegorz Bociek, w tym jakże trudnym momencie niezwykłą pomoc ofiarował mu klub, w którym grał on przed wykryciem choroby. Mimo, iż w tym sezonie zawodnik ten nie pojawił się na parkiecie nawet na chwilę, ZAKSA Kędzierzyn Koźle wypłacała mu pełną pensję, co z pewnością zwiększyło komfort psychiczny Grzegorza podczas walki z chorobą.

Miejmy nadzieję, że wszystko będzie przebiegać zgodnie z planem, niedługo Grzegorz dołączy do swojej drużyny na treningi, a już w kolejnym sezonie Plus Ligi z powrotem zobaczymy go na parkiecie. Życzymy dużo sił i optymizmu!

Komentarze