Strona główna Siatkówka Reprezentacja Heynen nie zostanie ukarany za wcześniejszy wylot z Chicago!

Heynen nie zostanie ukarany za wcześniejszy wylot z Chicago!

0
Polska - Belgia 04.09.2018 r. Szczecin Fot. Adam Kowalski

Prezes Polskiego Związki Pilki Siatkowej Jacek Kasprzyk nie będzie rozmawiał z trenerem reprezentacji Polski siatkarzy Vitalem Heynenem o Jego wcześcniejszym wylocie z Chicago.

We wtorek biało-czerwoni wrócili do kraju po zdobyciu brązowego medalu Ligii Narodów. Zawodników powitał w Krakowie prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk. – Gratuluję wam tego medalu. Zdobywajcie je na każdej imprezie, a wszyscy będziemy szczęśliwi – mówił na lotnisku w Balicach prezes.

Według wcześniejszych zapowiedzi prezes Kasprzyk miał rozmawiać z Heynenem o decyzji wcześnieszego przylotu do Polski. Temat jednak nie zostanie poruszony.

Wypowiedż prezesa PZPS o decyzji wcześniejszego wylotu Heynena:

“Zrobiło się z tego więcej zamieszania niż powinno, bo Heynen dostał zgodę na powrót od sekretarza generalnego,a kwestia została załatwiona bez mojego udziału, ale przez kompetentnych ludzi. Boleję jedynie nad tym, że Vital wysłał mi wiadomość, a ja jej nie dostałem”

Wobec tego trener nie poniesie żadnych konsekwencji za to, że tuż przed meczem o brąz Ligi Narodów opuścił kadrę i wyleciał do Zakopanego.

 

Komentarze