Hubert Hurkacz – Tommy Paul (13.03): Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja ATP 1000 Indian Wells

Aktualizacja: 13 mar 2023, 14:55
13 mar 2023, 11:01

Hubert Hurkacz jest już w III rundzie turnieju ATP 1000 w Indian Wells. Teraz rywalem Polaka będzie reprezentant gospodarzy Tommy Paul. Dobra wiadomość przed pojedynkiem jest taka, że odbędzie się on o dogodnej dla kibiców porze. Gdzie oglądać pojedynek  Hubert Hurkacz – Tommy Paul?

Hurkacz i Paul spotkają się na korcie po raz drugi w historii

Hubert Hurkacz (11. ATP) został rozstawiony w turnieju ATP 1000 w Indian Wells z “dziewiątką”. Dzięki temu w I rundzie Polak miał wolny los, a jego rywala wyłoniło dopiero spotkanie Zhizhena Zhanga – Alexeia Popyrina. Ostatecznie Australijczyk pokonał swojego rywala 6:4, 5:7, 6:1 i zameldował się w kolejnej fazie turnieju.

Szczęście Popyrina skończyło się jednak w kolejnym pojedynku. Polak pokonał go bez większych problemów 6:3, 6:3. Wrocławianin do odniesienia zwycięstwa potrzebował jedynie 75. minut. Teraz czeka go jednak znacznie trudniejsza przeprawa. O awans do IV rundy 29-latek zmierzy się z Tommym Paulem (19. ATP).

W swoim pierwszym meczu na turnieju Indian Wells Amerykanin bez większych problemów pokonał Niemca Jana-Lennarda Struffa 6:3, 6:3. Warto podkreślić, że reprezentant gospodarzy na korcie spędził tylko pięć minut więcej od wrocławianina. Niezwykle istotny jest również fakt, że będzie to drugi pojedynek pomiędzy Hurkaczem a Pualem. Wcześniej Polak wygrał na turnieju w Paryżu w 2021 roku (7:5, 7:6[7-4]).

Hubert Hurkacz – Tommy Paul: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz Hurkacz – Paul odbędzie się w poniedziałek 13 marca. Transmisja TV zostanie przeprowadzona na kanale Polsat Sport Extra i online na Polsat Box Go. Początek meczu około godziny 19:00.

Indian Wells: Świątek i Hurkacz grają dalej, Linette i Fręch odpadły