I Liga kobiet: ŁKS Łódź bez szans w starciu z Budowlanymi Toruń!

12 kwi 2015, 16:19

Mecz I Ligi kobiet pomiędzy Budowlanymi Toruń, a ŁKSem Łódź zapowiadał się ciekawie i emocjonująco. Okazało się jednak, że nie był to dzień zawodniczek z Łodzi, które nie podołały Budowlanym Toruń.

Pierwszy set należał do całkiem wyrównanych partii. Obydwa zespoły spisywały się całkiem dobrze, jednak w końcówce Łodzianki znacznie osłabły, co dodało skrzydeł Toruniankom. Partia padła zwycięstwem Budowlanych (25:22).

Druga partia ukazała psychiczne i mentalne osłabienie zespołu po przegranym pierwszym secie. Zawodniczki nie były w stanie doprowadzić do końca niemalże żadnych akcji, natomiast Budowlanym Toruń wszystko wychodziło wręcz śpiewająco. Set zakończył się niezwykle szybko na korzyść Torunianek (25:15).

Trzeci set znacznie lepiej rozpoczęły zawodniczki z Torunia, już na początku budując sobie 5cio punktową przewagę (5:0). Łodzianki nie poddały się jednak i walczyły o każdą piłkę, jednak wyrobiona już na początku partii przewaga Budowlanych nie dawała żadnych szans Łodziankom na wyrównanie wyniku. Set zakończył się wygraną Torunianek (25:17)

Budowlani Toruń – ŁKS Łódź 3:0 (25:22, 25:15, 25:17)