IE: Polki przegrały w finale z Turczynkami! Mamy srebro

27 cze 2015, 17:08

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet przegrała z Turcją finałowe spotkanie igrzysk europejskich w Baku. Nasze siatkarki były dziś zdecydowanie słabsze i uległy rywalkom 3:0 (25:11, 25:19, 25:13).

Nasza drużyna rozpoczęła spotkanie w składzie: Anna Werblińska, Agnieszka Bednarek-Kasza, Katarzyna Zaroślińska, Sylwia Pycia, Joanna Wołosz, Katarzyna Skowrońska-Dolata, Agata Durajczyl (libero).

W pierwszej partii Turcja już od samego początku pokazała, że chcą zdobyć złoto. Nasze rywalki mecz rozpoczęły od prowadzenia 6:0, a ostatecznie wygrały tego seta 25:11. W drugim Polki próbowały walczyć i przez dłuższy czas wynik oscylował w okolicach remisu. Nawet prowadziliśmy 11:10, jednak od tego momentu ponownie kapitalnie zagrały Turczynki i wygrały 25:19. W ostatniej jak się później okazało partii ponownie dominowały nasze rywalki, systematycznie powiększając przewagę i w konsekwencji wygrywając 25:13.

Patrząc na cały turniej można stwierdzić, że nasza reprezentacji zagrała dobrą imprezę, jednak styl w jakim przegraliśmy finał z pewnością boli.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA