IE: Polskie siatkarki w ćwierćfinale! Włoszki rozbite

19 cze 2015, 17:24

Polskie siatkarki pewnie pokonały reprezentację Włoch 3:0 (25:17, 25:18, 25:23) i awansowały do ćwierćfinału turnieju igrzysk europejskich.Wcześniej do tej fazy awansowały Azerbejdżan i Turcja.

W wyjściowym składzie Polek nastąpiły dwie zmiany w porównaniu do poprzednich spotkań. Na środku Kaję Tokarską zastąpiła Agnieszka Bednarek-Kasza, wystąpiła również Agata Sawicka i nasza drużyna grała na dwie libero.

Mecz ten był bez większej historii. Młody włoski zespół nie był w stanie stawić czoła naszej drużynie i jedynie w trzeciej partii walczył do końca o wygranie seta. Ostatecznie to im się nie udało i Polska pokonała Włochy 3-0.

Polska – Włochy 3:0 (25:17, 25:18, 25:23)

Polska: Joanna Wołosz, Anna Werblińska, Agnieszka Bednarek-Kasza, Katarzyna Zaroślińska, Sylwia Pycia, Katarzyna Skowrońska-Dolata, Agata Sawicka (libero) oraz Agata Durajczyk (libero), Natalia Kurnikowska, Izabela Bełcik

Włochy: Valeria Caracuta, Sara Loda, Ansatasia Guerra, Laura Melandri, Miriam Sylla, Raffaella Calloni, Beatrice Parrocchiale (libero) oraz Giulia Pascucci, Giulia Pisani, Ilaria Spirito.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA