Impel Wrocław zdobywa cenne trzy punkty!

Aktualizacja: 12 lut 2018, 06:38
11 lut 2018, 18:25

W ramach 17. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet Impel Wrocław podejmował w swojej hali BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Spotkanie okazało się bardzo jednostronne.

Mecz rozpoczęliśmy od wyrównanej walki punkt za punkt (3:3, 6:6). Ostatecznie to przyjezdne jako pierwsze wyrwały się na prowadzenie (7:10), jednak nie musieliśmy długo czekać na to, aby sytuacja się odwróciła (15:13). Zawodniczki Impelu grały jak z nut, bez żadnego problemu utrzymując dystans punktowy. Ich rywalki musiały bardzo się namęczyć, aby choć trochę dotrzymać tempa i nie pozwolić na powiększenie dystansu. Set powoli wchodził w decydującą fazę, a wrocławianki niezmiennie utrzymywały się na trzypunktowym prowadzeniu (21:18). Bez większego problemu doprowadziły partię do końca, triumfując 25:20.

Bielszczanki dobrze rozpoczęły drugiego seta, już na początku zdobywając prowadzenie (1:4). Miejscowe jednak szybko zareagowały i nim się obejrzeliśmy, na tablicy wyników pojawił się remis (5:5). Wrocławianki nie chciały odpuścić takiej okazji i udało im się przejąć kontrolę nad grą (11:8). Grały bardzo skutecznie, co znacznie podłamało zawodniczki z Bielska-Białej. Przyjezdne za to popełniały dużo prostych błędów, przez co po kilkudziesięciu minutach dystans punktowy między drużynami urósł do siedmiu “oczek” (19:12)! Wszystko wskazywało na to, że ta partia również padnie łupem miejscowych. Tak też się stało, set zakończył się po kolejnym błędzie ze strony BKS-u (25:15).

Niemalże identycznie jak w poprzedniej odsłonie, sam początek należał do przyjezdnych (1:4). I tak samo jak kilkadziesiąt minut temu wrocławianki szybko przejęły kontrolę nad grą (7:5). Jednak tym razem siatkarki BKS-u nie pozwoliły rywalkom uciec, cały czas trzymały się bardzo blisko, czekając na moment, w którym mogłyby zaatakować i odebrać im przewagę (13:13). Dopiero błąd w ataku Koniecznej pozwolił wrocławiankom na powrót na prowadzenie (19:16). Miejscowe poderwały się do walki, w polu zagrywki pokazała się Natalie Murek i zdobyła serwisem bardzo ważne dwa punkty (23:17). Mecz zakończył błąd po stronie przyjezdnych (25:17).

Impel Wrocław – BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:15, 25:17)

Impel Wrocław: Nichol, Wołodko, Murek, Świętoń, Trojan, Gałucha, Łozowska, Gierak, Chojnacka, Stenzel

BKS Profi Credit Bielsko-Biała: Zakościelna, Nowicka, Jagieło, Konieczna, Pleśnierowicz, Grant, Mancuso, Świrad, Sobolska, Mucha, Lemańczyk, Wilczek

But it is a solid solution. The next suggestion is the Cisco Press CCNA study guide. This is a more expensive solution and is written in technical terms and probably does not explain some of the concepts as clearly as the Sybex Guide.
It is written in layman’s terms for very green students and it the cheapest solution. However I have found that it does not go as in-depth to some topics as I might like.
210-260 vce
If you want to pass your ICND1, ICND2 or CCNA exam on the first try, it is essential you have a sound, effective study plan that is proven and other Cisco CCNA students have followed to successfully pass their 200-120, 101-101, or 200-101 tests.
cisco
In its place of obligating the error of evading the repetition exams, the applicants must practice carefully via practice tests. For example, statistics display; several a scholar who fails the CCNA Routing and Switching 200-125 Cisco Certified Network Associate, they have no need to fail in the exam after getting prepared with the annoying approaches.