Jake Paul wykłada 30 mln na walkę Willa Smitha i Chrisa Rocka! Pokłosie Oscarowej afery

29 mar 2022, 17:31

Jeden z najpopularniejszych twórców internetowych, Jake Paul zaoferował Willowi Smithowi oraz Chrisowi Rockowi po 15 milionów dolarów za wejście do ringu i rozwiązanie swojego sporu. Amerykanin wskazał nawet, że walka mogła by się odbyć w sierpniu.

Nie milkną echa po aferze, która towarzyszyła tegorocznej gali rozdania nagród Akademii Filmowej. Will Smith oburzony żartami na temat swojej żony w wykonaniu prowadzącego Chrisa Rocka, nagle wstał i spoliczkował popularnego stand-upera.

Film o siostrach Williams bez Oscara. Nagrodę otrzymał Will Smith – gdzie obejrzeć?

Aktor już przeprosił za swoje zachowanie, ale najwyraźniej to wcale nie zamyka sprawy. Jake Paul, właściciel agencji promotorskiej Most Valuable Promotions, który posiada 20 milionów subskrybentów na swoim kanale YouTube jest gotów do zorganizowania walki pomiędzy Smithem a Rockiem.

– Dostałem 15 mln dol. dla Willa Smitha oraz Chriska Rocka. Zróbmy to w sierpniu na mojej karcie walk – napisał na Twitterze. Paul tym samym odniósł się do swojej następnej walki, którą zapowiedział kilka dni temu. Starcie bohaterów Oscarowej gali miałoby być walką wspierającą rywalizację Youtubera.

Choć pomysł wydaje się ciekawy, to jednak mało prawdopodobne, aby doszedł do skutku. Chris Rock byłby raczej skazany na porażkę, a ponadto żaden z nich nie może raczej narzekać na problemy finansowe.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA